Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amikor azt írják a pasik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor azt írják a pasik, hogy ha nőt akarsz szerezni, akkor fejleszteni kell a külsődet, azt mire értik? Öltözz fullosan, eddz és lesz nőd?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 15. 19:16
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Igen, magasság nagyon fontos. Ha nem éred el a minimum 175 öt, akkor nem sok esélyed van a nőknél. Viszont olyan 24-25 körüli és az feletti nőket gyakran látok nem túl magas, abszolút nem vonzó arcú pasasokkal. Sőt a legtöbb mackós testalkatú, gondolom azért mert 30 felett minden 2. férfi elkezd hízni rendesen (nm sörhas). Persze ezen pasik többségének elég jó munkahelye van, ahogy utána megtudom (közgazdász, menedzser, villamos-gépész mérnök, orvos, főiskolai tanár stb.). Egy kor után már a külső valahogy csak annyira lényeges, hogy ne legyen hányingere egy nőnek. Ellenben 25 alatt ég e szerint válogatnak, meg tényleg a magasság, 180 felett jó lenni.
2016. ápr. 16. 21:58
 22/29 anonim ***** válasza:
170 cm annyira nem kicsi. Nem ezért nincs párod, ez biztos.
2016. ápr. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

22-es

Ezt a "170cm nem kicsi"-t, kérlek magyarázd el a nőknek, szépen egyesével, mert ők valahogy mást mondanak erre - és ami a legmeglepőbb, főleg az 165 alatti lányok mondják, amit felfogni is nehéz.

Volt egy nő, aki nagyon érdeklődött volna irántam, de mintha citromba harapott volna, olyan volt az arca, mikor meglátott(170 vagyok magam is) és azt a javaslatot tette igen nagy komolysággal, hogy van már olyan műtét, ahol eltörik a lábaimat és protézissel meghosszabbítják a lábakat és próbáljam meg azt...

Akkor, ott nagyon elgondoskodtam az empatikus nem empátiájáról...

2016. ápr. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
21 ezt mondom 30 év fele a nők már nem nagyon nézik a külsőt meg hogy milyen magas a férfi csak legyen aki gyereket csinál neki meg tartsa el őt ! ezt nekem is javasolták a nők hogy van ilyen műtét mondtam nekik kifizeted a műtétet? mert nem 2 fillér meg nagyon fájdalmas dolog!
2016. ápr. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Ti mekkora hülyék tudtok lenni. :)

Inkább csajozzatok mint láb műtéten gondolkoztok.


Nézzetek már szét az utcán, nem csak a magas izmos gazdag férfiaknak van párja. Bárkinek lehet, ha akarja de ha nem akarja akkor viszont bárki tud kifogásokat gyártani.

2016. ápr. 17. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
170 centivel esélyed sincs nőt találni, hacsak nem vagy baromi jóképű.
2016. ápr. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Pszichológust javaslok ha te tényleg ennyire betegen hiszel ebben.
2016. ápr. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Azt hiszem el, amit látok, márpedig alacsony (és nem túl jóképű vagy gazdag) férfit még nem láttam nővel, legalábbis a 30 alatti korosztályban.
2016. ápr. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Nekem van egy dumagép 27 éves haverom, ronda, kopaszodik mint egy 40 es pasi, karvalyorra van. Minden 3 havonta más csaja van. Egy a bökkenő: az apjának van 6 kamionja, egy falu nagyságú cége, a fiának meg a legújabb Skoda Oktávia. Elvileg koporsókat gyártanak és jól fogy...
2016. ápr. 17. 19:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!