Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amikor azt írják a pasik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor azt írják a pasik, hogy ha nőt akarsz szerezni, akkor fejleszteni kell a külsődet, azt mire értik? Öltözz fullosan, eddz és lesz nőd?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 15. 19:16
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Igen, de ha alacsony vagy, vagy ronda a fejed, akkor ez sem segít rajtad.
2016. ápr. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Ez mondjuk igaz, ha alacsony vagy, az kb a dagadt nő szintje egy apró különbséggel: még megdugni sem fog senki.
2016. ápr. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Az alacsonyság tényleg nem jó, ha 170 alatti vagy, akkro Andy Vajna vagyonnal kell rendelkezni?
2016. ápr. 15. 21:31
 14/29 anonim ***** válasza:
#13 Hát ha nem is kell multimilliárdosnak lenned, de nem árt ha van sok pénzed. Egy bizonyos kor felett a nők elsősorban azt nézik, mennyire vagy hasznos számukra, mivel gyereket akarnak meg kényelmes életet, ehhez meg hagyományosan a legkönnyebb út egy pénzes pasinak eljátszani a nagy szerelmet.
2016. ápr. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Rendben 9#, akkor mesélj nekünk, mi kell a nőknek?
2016. ápr. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
a nők 30 felett kétségbeesve keresik az apa jelölteket akkor már jó nekik a kedves normális férfi vagy ha van egy gyereke is akkor főleg . mindegy hogy ha alacsony vagy nem fogja zavarni .
2016. ápr. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Ilyen f...ságokat inkább nők írogatnak.
2016. ápr. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Hat nekem kicsit mas tapasztalatom van, akikkel en voltam együtt lanyok, azoknak max annyit számított a pénz, hogy néha el menjünk ide oda, s ne otthon üljünk a tv elott mindig, s néha egy-egy apró figyelmesség, pl csoki, virág stb.

Edzeni nem azert kell, hogy becsajozz, azert edz mert neked van ra igenyed. Nyilván az elején a nők ebbe bele fognak szólni, de nem szabad engedni nekik, a sport fontos mindegy hany eves vagy. Nem mellesleg, ad egy kiállást, hogy az ing jobban álljon rajtad. Oltozkodesben nem kell fullosan öltözni hanem, sportos elegánsan, amit a lany is linkelt, s ez nem kerül vagyonokba, s hidd el megtérül. annyira kevesen figyelnek a srácok közül az öltözékukre, hogy könnyű kitunni. Elarulok egy titkot, en ugy csináltam, hogy volt egy nagyon jo ízléssel rendelkező lany ismerősöm, megkértem segítsen jo cuccokat venni. Kinainal mondjuk 20-30% al többe került, de nagyon jól állnak, s megnéznék benne az utcán.

2016. ápr. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Mi kell A NŐKNEK? Így, általánosítva? Kinek ez, kinek az. Te nyugodtan vidd azokat akiknek csak a pénz és státusz számít.

Én és szerintem sok hozzám hasonló átlag férfi viszont köszöni szépen de nem ribire vágyik hanem egy igazán szerető társra valamint a hozzánk passzoló nők sem pénzeszsákot keresnek, hanem olyat aki törődik velük és a leendő gyermekekkel.

2016. ápr. 16. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
A pasiknak eleve sokkal korlátozottabbak a lehetőségeik a külső fejlesztése szempontjából. Most komolyan. Mik a legfontosabb férfi stílusjegyek a nők számára? Magasság, izmos testalkat (nem beteges izomkolosszus) és az arc. Ezek közül a magasságon eleve lehetetlen változtatni, izmot fejleszteni jóval egyszerűbb (a genetika azért itt is korlátoz), illetve az arcon is lehet változtatni (kozmetikai szerek, vagy drágább plasztikai beavatkozások). De mivel az egyedülálló férfiak túlnyomó többsége alacsony, mint pl. én (170cm), így felesleges is arról vitatkozni, hogy a nőknek milyen igényeik vannak külső terén. Megjegyzem, hogy igazán csúnya férfit (aki tényleg kifogásolható arcra), kb. szökő évente látok, ezzel szemben rengeteg olyan alacsony ismerősöm van, akik tartósan egyedülállóak, sokuknak még nem is volt barátnője. A legfájdalmasabb pedig az, hogy nem egy olyan colos testalkatú férfit ismerek, akinek elég rossz arcberendezése van, de a csajokat nem érdekli, mert legalább lehet belé "kapaszkodni" és "megvédelmez" (csak tudnám, hogy mitől, mert a penge és a pillangókés nem magasság szerint válogat éjjel a keleti aluljáróban).
2016. ápr. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!