Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért a meleg pasik a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a meleg pasik a legjobb pasik belsőre?

Figyelt kérdés
Velük tudok legjobban beszélgetni. Ők értenek meg legjobban. Lelkileg velük vagyok legjobban. Többször beleszerettem már meleg fiúba. Igaz a külsejük nem jók de olyan kivételes személyiségük van hogy uh......
2016. ápr. 14. 13:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%

Mert ők belül nők azért. És mint tudjuk a nők otthon vannak a lelkizésben.

Jól megérted őket mint ha pl. egy barátnőd lenne.

De gondolom nem jönnél össze egy barátnőddel sem.

2016. ápr. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem jo a kuslejuk?! Szerintem a meleg pasik kozott van a legtobb nagyon jo kulsore is :D Amugy meg szerintem azert "jobbak" belsore, m sok feminin vonasuk van es a nokhoz hasonloan gondolkodnak.
2016. ápr. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

Mert a heteró pasik szexet is akarnak, ezért elhitet veled bármit, hogy ágyba vigyen. Ha elérte a célját gyakran átlép a nőn, nem törődve azzal, hogy ez hogyan esik a másiknak. (TISZTELET A KIVÉTELEKNEK!)


Ellenben egy meleg pasi nem akar szexelni veled, ezáltal letisztult a kép, hogy tényleg a lényedre figyel nem arra, hogy mennyire megküldene.

2016. ápr. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

3. Ez igaz lehet köszi

1. Barátnőmmel nem de ezzel a meleg pasikkal simán. Úgy oda voltam az egyikért de sajnos nem akart mert hogy ő tényleg meleg 😞😞

2016. ápr. 14. 13:32
 5/12 anonim ***** válasza:

Mert a melegek


1. Belül olyanok mint egy nő

2. A legtöbb (főleg a belül nőiesek) nagyon könnyen lesznek papucsok, pincsikutyák, akik mindenben kiszolgálnak lelkileg.

2016. ápr. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nyugi egyébként van belsőre normális pasi is bőven.

Csak ezt egy futó ismerkedés alatt, egy külső szemlélő nem fogja észrevenni, mert nem adjuk ki annyira magunkat.

2016. ápr. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
gondolom magasabb az érzelmi intelligenciájuk mint az átlag "macsónak mutatom magam és nem érzek" hímeknek és mivel a nők is magasabb érzelmi intelligenciával vannak megáldva ezért jobban működik a kommunikáció
2016. ápr. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez általánosítás és hülyeség. A meleg pasik között is ismerek olyat, aki egyáltalán nem lelkizős típus, és semmi nőies nincs benne. Valamint hetero fiúkból is ismerek jó párat akikben vannak feminin vonások, lelkizősek és tudok velük tök jókat beszélgetni akár csajos témákról is.
2016. ápr. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mondom arról van szó, hogy a meleg férfiak könnyebben lesznek papucsok és igazából ők egy "barátnőnek" felelnek meg, nem egy férfinek vagy barátnak.


A heteró férfiaknak jobb esetben vannak saját vágyaik, gondolataik és nem hódolnak be a nőknek úgy, mint egy szexet nem akaró meleg férfi, aki nem kapcsolatot akar.

2016. ápr. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A melegek nők belülről?? wtf?


Inkább az lehet, hogy egy hetero pasi - még ha nem is akar tőled elsőre semmit - nőnek (= potenciális társnak/hódításnak) tekint, ami megöli az őszinte barátkozás lehetőségét. Persze ha már jó ideje ismeritek egymást, akkor ez tényleg átmehet barátságba, de először általában ez a "hogy viszonyuljak hozzád" légkör jellemző.

2016. ápr. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!