Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha jó a bensőm akkor feleslege...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jó a bensőm akkor felesleges lefogynom nagyon kövér pasiként ha csinos barátnőt szereznem mert a nőknél simán lehet bensővel kompenzálni?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 11. 21:54
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Már megint te?

Még mindig nem a válasz.

167 cm vagyok és 122 kg??? Akkor már bőven vágósúlyban vagy. Lassan könnyebb átugrani, mint megkerülni. De 167 cm-es magassággal akkor sem sok esélyed lenne, ha lefogynál.

2016. ápr. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, engem taszít, ha egy férfi kövér, soha nem jönnék össze ilyennel.

Anyukámnak 96kg-os korában mondták, hogy ha nem fogy le, meg is halhat (151cm), te hasonlóképp nézhetsz ki, mint ő akkor, vagy még rosszabbul. Ha neked fontos, hogy a barátnőd csinos legyen, és ne túlsúlyos, te is tegyél azért, hogy ne legyél kövér, mert a nőknek is lehet ez fontos, hogy a párjuk ne legyen kövér (főleg a csinos nőknek).

2016. ápr. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy főleg a csinos nőknek. Senki nem akar kövér emberrel lenni, csak van, akinek meg kell elégednie vele, mert jobbat nem kaphat.


De azért, mert valaki elhízik, nem jelenti azt, hogy vonzza a háj.

2016. ápr. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
# 23 Időpont ma 09:06 - Akkor átfogalmazom. Egy jó alakú ember joggal várhatja el, hogy a párja is hozzá hasonló alkatú legyen. Aki elhízik, annál ez nem lehet jogos elvárás, hogy őt fogadja el valaki párjaként úgy, ahogy van, miközben ő nem fogadja el a hozzá hasonló alkatúakat párjának.
2016. ápr. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Nekem sose kellene egy zsíros, igénytelen "férfi" (én nem tartalak annak).


22/L

2016. ápr. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok csinos, csak átlagos, de még így sem kellene valaki, aki nagyjából olyan magas mint én, és több mint 2x annyi a súlya...
2016. ápr. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Majd ha jó lesz a bensőd, akkor térjünk vissza erre a kérdésre, felesleges hetente kiírnod.
2016. ápr. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 Költőnő? ***** válasza:
Persze, felesleges. Hízz csak tovább, sztem bizonyos súly felett ingyen adják azt az elektromos rokijárgányt.
2016. ápr. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!