Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolják azt a pasik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt a pasik, hogy csak a külső számít ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Én sokszor nem azért utasítok el valakit, mert csúnya, hanem mert borzalmas a kisugárzása, látszik rajta, hogy egy nagy sz**rnak tartja magát, megkeseredett, és csak arról tud beszélni, hogy ő milyen szerencsétlen és senkinek sem kell.


Az exem egyáltalán nem volt jó srác sokak szerint, de annyira magabiztos volt, laza, spontán, és ez szexi volt. Vagy pl. nézzétek meg ezt a műsorvezetőt, ő aztán távol áll a jó pasi fogalmától, de ha ismerném, szerintem simán összejönnék vele, mert szakadok minden adásán, annyira vicces. :D


https://www.youtube.com/watch?v=329xjDM7YaE


Azt kellene belátnia sok srácnak, hogy nem attól lesz önbizalma valakinek, hogy sikeres a nőknél, hanem attól lesz sikeres a nőknél, hogy van önbizalma, és elfogadja magát olyannak, amilyen.


2016. ápr. 10. 16:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
És még mindig nem értik meg! Még mindig van olyan szerencsétlen, aki a hülyeségét magyarázza:D
2016. ápr. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

A Nőknek ez kell:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Ebből is látszik mi kell nekik,mennyi hozzászólás van már.

Bezzeg a belső értékek sokkal fontosabbak,kérdésnél megnézheted a hozzászólások számát..


Én azt vettem észre, hogy ha ronda pasi vagy, akkor tehetsz bármit, nem fognak rád férfiként tekinteni, bezzeg ha jóképű vagy, akkor amint meglátnak már nyílik is szét a lábuk. Ilyen a világ.


Az meg hogy a belső a lényeg...ja, max a pénztárcád belseje.


Nem azt mondom hogy lehetetlen ismerkedni, de látom a nők arcán az undort, megvetést, meg a "mit akar ez itt" tekintetet...azért nem kellemes. Meg lehetsz akármilyen belül, ha nem kíváncsiak rád, bezzeg a másik még ki sem nyitotta a száját, már imádják.

2016. ápr. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
előzőnek van igaza !
2016. ápr. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Amikor már csírájában legyilkolnak mindent az ember kinézete miatt (pedig az átlagba tartozom), akkor hogyan gondolhatja azt bárki is, h nem a külső számít???

Külső számít, belső megtart.


Am a videóban szereplő férfi meleg, és ha én csinálnék ilyeneket (pl kocsiban éneklés fa hanggal) akkor minimum hülyének néznének, nem vonzónak. Az ilyen tévés bohócoknál jól mutat, élőben nem.

2016. ápr. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!