Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek a valóságnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a valóságnak megfelelő a megfigyelésem, miszerint a lányok azzal jönnek össze aki randira hívja őket és nem azzal, aki tetszik nekik?

Figyelt kérdés
Hol marad így a szerelem?
2016. ápr. 4. 19:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
69%

Nálam valahogy így van a sorrend:


No.1.) Tetszik és randira hív - ez lenne az ideális eset


No.2.) Tetszik, de nem hív randira - itt én válok a vadásszá, és puhatolózok, hogy nekem lenne-e esélyem nála, illetve szabad-e a pálya, ha minden optimális, csak valamiért nem meri megtenni a kezdő lépést, vagy bennem hamarabb érlelődik meg ez a gondolat, én lépek, volt már ilyen esetem és jól sült el


esélytelen: Nem tetszik, de randira hív - itt legfeljebb a barátságomat tudom felajánlani, de nem lesz több, és reménykedni fölösleges, én nem vagyok az a típus, aki csak azért összejön valakivel, hogy legyen kapcsolatom, és éppen nincs más, nekem nem gond egyedülállónak lenni, amíg nem jön egy valóban megfelelő


bónusz esélyes, de ilyen még nem volt: randira hív, mert ő már hamarabb felfigyelt rám, mint hogy én észrevettem volna, és tulajdonképpen tetszik is, csak valamiért elkerülte a figyelmem, ilyen pl. egyik ismerősömmel történt, nagyon tetszett neki egy lány, akit még középiskolás korából ismert, de sose merte megszólítani, csak távolról figyelte, de mindent tudott róla, aztán én megismertem a srácot főiskolán, jó barátok lettünk, mesélt nekem erről a lányról, én meg adtam neki pár tippet, aztán végül csak összeszedte a bátorságát, és megkereste a lányt, most már több éves boldog házasok :-)

2016. ápr. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem azt akarja kihozni a kérdező, hogy a kérdésben szereplő lányok azok közül válogatnak, akik kezdeményeznek? (Ti. ahelyett, hogy ők maguk kezdeményeznének.)
2016. ápr. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Igy van, ahogy az utolsó mondja. Mert arra azért elég kicsi az esély, hogy pont az kezdeményez, aki tetszik nekik vagy akibe szerelmesek.
2016. ápr. 9. 13:58
 14/18 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem akinek ilyen megfigyelésekre van ideje/energiája az a szobatudós tíus aki elméleteket gyárt gyakorlat helyett.
2016. máj. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
23%
Annyira nem hülyeség a kérdés, abból kiindúlva ( retro partykra jàrok dolgozó ffiak/nők a célközönség) ott ha pasi tetszik egy nőnek, de félénk tutyimutyi nem mer fac)nyomúlni(megesik 30as nőnek 20as pasi tetszik meg) de egy csúnya de bàtor pasi kitartóan ostromolja akkor nyerhet is .
2016. máj. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
19%

"Mert arra azért elég kicsi az esély, hogy pont az kezdeményez, aki tetszik nekik vagy akibe szerelmesek."


Butus vagy, ha azt hiszed, hogy ezt női praktikákkal nem lehet megoldani.

Ha tényleg szerelmes vagyok, de a srác tartózkodik, akkor küzdök érte. Sokszor a férfiak ezt nem veszik észre, mert a nők nem közlik direkt módon, hogy "gyere velem randizni, mert belédzúgtam".

2016. máj. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
55%
Azzal biztosan nem tud összejönni, aki nem hívja.... a többi meg már esetleges.
2016. jún. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Velhetoen nem gondolkodnak el azon,hogy ezaltal egy tulajdonsagot/kepesseget elebe helyeznek az osszes tobbinek :D es aztan sirnak,ha a tobbi tulajdonsag nem kedvukre valo..hat igen,aki rossz szempontok alapjan valogat az csalodik :D
2017. jan. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!