Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek a valóságnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a valóságnak megfelelő a megfigyelésem, miszerint a lányok azzal jönnek össze aki randira hívja őket és nem azzal, aki tetszik nekik?

Figyelt kérdés
Hol marad így a szerelem?
2016. ápr. 4. 19:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
34%
Hol láttál te ilyet ?? Mert én csak azt látom hogy valóban azzal jönnek össze aki randira hívja őket éééééés szép magas és izmos esetleg jóképű is...
2016. ápr. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
13%
:) Ezt honnan szeded?
2016. ápr. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Tapasztalat
2016. ápr. 4. 19:56
 4/18 A kérdező kommentje:
Általában a lányok (és sok fiúra is igaz) nem azzal jön össze akibe szerelmes.
2016. ápr. 4. 19:56
 5/18 anonim ***** válasza:
74%
Biztos van ilyen, én nem tudnék összejönni olyannal, akibe nem vagyok szerelmes.
2016. ápr. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
Azzal jönnek össze, aki randira hívja őket ÉS tetszik nekik.
2016. ápr. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%
Aki nem tetszik nekik azzal el sem mennek randira. Nem baj, gyerek? :) Nem hogy még össze jönnének vele.
2016. ápr. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
67%

10 honapja vagyok szerelmes viszonzatlanul. Szep is lenne, ha attol kezdve olbe tett kezzel, becsukott szemekkel/fulekkel jarkalnek. :)


23L

2016. ápr. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%
Ha valaki csak "simán" tetszik (és ez viszonzatlan), akkor mégis hogy a fenébe jöjjek vele össze? Viszont aki randira hív abból még simán összejöhet valami. (Persze csak akkor megyek el vele ha szimpatikus a pali.)
2016. ápr. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
86%

szerintem azt akarja a kérdező kihozni, hogy a lányok a bátorságot díjazzák jobban, és itt most majdnem mindegy a külső.


és hasonlót énis láttam. A lány nem mutatott jeleket, semmit, gyakran nem volt rám ideje, aztán eléálltam - 3 nap mulva ő irt

2016. ápr. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!