Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen helyzetben nehéz csinos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben nehéz csinos barátnőt szereznem?

Figyelt kérdés
31 vagyok és jó lenne már egy jó nő. De sajnos egyik napról a másikra elünk. Sajnos volt hogy egész nap egy vizes zsemlyére jutott. Szüleimmel élek egy kis másfél szobás lakásban. Nagyon ciki abba a fél szobába felvinni a nőt. Aki szeret az elfogad így is?
2016. ápr. 1. 12:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egy 1,5 szobás kislakásban nem tudtok megélni hárman?
2016. ápr. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1 de megtudunk
2016. ápr. 1. 13:30
 3/11 anonim ***** válasza:

Egyik napról a másikra éltek, van hogy egész nap csak egy zsemle a kaja. Szerinted ez azt jelenti, hogy meg tudtok élni?


Egyébként hogy képzeled el a kapcsolatot? Összeköltözés? Külön szülőktől, vagy odaköltözteted a csajt, hiszen magadat sem tudod eltartani 2 ember segítségével, nemhogy csak kettesben legyetek?!

Mit vársz ettől a "jó" nőtől? És te mit tudsz nyújtani neki?


Persze, aki szeret az biztos elfogad így. Kérdés, hogy beléd tud-e szeretni bárki, vagy elriasztja az a gondolat, hogy veled soha a büdös életben nem lehetne gyereke, mert még magadat sem tudod eltartani, nemhogy 1,5 embert, vagy akár egy fél-1 év erejéig 3 embert. (Tudod, szülés után..)

2016. ápr. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát sok adósság sajnos ami összejött. Munka nincs. Hát nehéz tudom. De gondoltam a nő segít vagy nem tudom
2016. ápr. 1. 13:41
 5/11 anonim ***** válasza:
Rosszul gondoltad. Most őszintén..neked kellene egy olyan nő, mint amilyen férfi te vagy?
2016. ápr. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ha lenne pénzem akkor igen Mert jó gyerek vagyok meg állítólag nem nézek ki rosszuk.

Helyes gyerek vagyok Naa....... ☺😉

2016. ápr. 1. 13:45
 7/11 anonim ***** válasza:
#6: Az, hogy te helyes gyerek vagy önmagában nem elég egy komoly kapcsolathoz. Hogy fogod eltartani a saját családodat, hogyha még magadat sem(téged sem) tudod(tudnak) eltartani? Sajnos nem valószínű, hogy ebből a közel jövőben csinos nő lesz. Keress munkát és próbálj meg saját lábra állni.
2016. ápr. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
"De gondoltam a nő segít vagy nem tudom"- Ajánlom ezt minél előbb verd ki a fejedből, ha nem akarsz egy hatalmasat koppanni!
2016. ápr. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ilyen helyzetben bármilyen barátnőt nehéz szerezni. Tehát 31 évesen semmit nem tudsz felmutatni az igényeiden kívül. Valamin változtatni kell. Vagy az igényeiden vagy azon, amit nyújtani tudsz.
2016. ápr. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Talán egy ugyanilyen helyzetben lévő nőnek meg tudsz tetszeni. Kérdés, hogy csinos lesz-e, meg előrébb juttok-e vagy csak hátráltatjátok a másikat.
2016. ápr. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!