Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék - Gyöngyös környéké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék - Gyöngyös környékén - olyan lányokkal ismerkedni, akiknél lehetne esélyem? (Több lent)

Figyelt kérdés

Fiatalkorom ellenére (20 év) elég nagy gondot jelent nálam a személyes ismerkedés, mert pechemre női testbe született férfi vagyok (nevezd ahogy akarod). Azonban nem akarok interneten megismerkedni valakivel aki a világ másik végén lakik (mert ez sajna valahogy mindig összejön), és ezt a kérdést is már csak elkeseredésemben írom ki. Hátha valaki tudja a választ. Szeretném hangsúlyozni, hogy NEM szexkapcsolatot keresek! Csupán egy esélyt a szerelemre, vagy valami hasonlóra.

Kérlek, normális válaszokat adjatok, és azok, akik elítélnek valami miatt amiről fogalmuk sincs, inkább kíméljenek.



2016. márc. 23. 22:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Fallosz nélkül hogy akarsz nőket toszogatni?
2016. márc. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

#11



"Valami béna y-pózban" (AKA Mrs.Garrison)

2016. márc. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
2es vagyok. Akkor bocs féreértettem :D
2016. márc. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
De amúgy jársz valahova szórakozni? Barátaid vannak akikkel el tudsz járni? Akár valami kocsmába beülni vagy hát nem is tudom... attól függ mi jön be neked, ismerkedni lehet mindenféle helyen. Egyáltalán próbálkoztál már valaha élőben ilyesmivel? Vagy csak úgy gondolod nem sikerülne?
2016. márc. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!