Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha lefogyok 10 kilót, vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lefogyok 10 kilót, vajon nagyobb sikerem lesz a pasiknál?

Figyelt kérdés

Nem vagyok kövér most sem, de vékony sem, 171/67.


Hallottam már olyat, hogy valaki teljesen megváltozott külsőre, jó irányban, és mégis egyedül van... Ennek mennyi az esélye?


2016. márc. 21. 09:15
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
13%

10: Férfi vagyok. Tudok férfi fejjel gondolkodni.

Mit írt a kérdező?


"Van néha olyan srác, akinek tetszem így is, de csak szexet akarnak maximumm. Ha csinosabb lennék, talán már barátnőnek is elfogadnának."


Totál igaza van. Férfiként mondom, hogy vannak olyan átlagos vagy duci alkatú lányok, akiket csak megdugnék, de tudom hogyha vékonyabbak lennének, akkor barátnőnek is kellenének.


A mostani barátnőm 167 cm és mellé 51 kg. Szerintem a kérdező segít magán a fogyással. És kérlek ne mondj ilyen ostobaságokat majd, hogy "akinek nem kell ilyen testalkattal, az vékonyabban sem érdemelné meg őt".

2016. márc. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
0%
tizenötöt inkább
2016. márc. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Hát én már 60 kilóval is egészen töltött galambnak éreztem magam sporttal együtt is.

Egyébként hülyeség. Aki csak szexet akar tőled az nem a súlyod miatt van, hanem mert ő egyszerűen csak szexet akar.

Ezt a "problémát" a súlyod nem oldaná meg szerintem.


Ettől függetlenül én egy 5-7 kilót biztos fogyni akarnék, de neked kell jól érezni magad a bőrödben. Ha jól vagy így, akkor ne változz.

2016. márc. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

13:

Ha nőként mondod ezt, akkor rosszul mondod.


Én férfiként mondom, hogy vannak olyan nők, akikkel az alkatuk miatt nem tudok tartós kapcsolatot elképzelni, de azért szexre még rendben vannak teljesen.

2016. márc. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
0%
A fogyás jó,hízás rossz.
2016. márc. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
97%

14!


Ez pont akkora örökség, mintha én azt mondanám, hogy a kék szemű pasi jó lehet szexre...de párkapcsolatra már nem, mert a barna szem azért jobban tetszik. Nincs benne semmi, de semmi logika. Ha képes lennél egy ducit megszexualizálni, (tehát fizikailag nem taszít a túlsúly...úgy, mint pl engem a vékonyság) akkor mi lenne a reális akadálya annak, hogy párkapcsolatba lépj vele?? Talán szégyellnél kimenni vele az utcára? Nem mernéd felvállalni?? Ha igen, akkor nem a ducisággal van itt a baj...hanem az olyan agyhalott, felszínes marhákkal, mint amilyen te is vagy.

2016. márc. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
0%

16: A férfiaknak jobban számít a külső. Hagy mutassak neked egy gyakorlati példát. Mert mi férfiak abból értünk jobban.

Ezen a skálán kb kinézet szerint vannak osztályozva a nők.

[link]


Innen dugnék 5-ös nőkkel és minden 5 felett lévő nővel is.

DE kapcsolatra leginkább 7-es vagy az feletti nők érdekelnének. Belsőtől függetlenül. Miért? Mert például gyerekem inkább egy minél szebb nőtől lenne, hogy a gyerekeink is minél szebbek legyenek.


Látod, tehát a külső is számít. A személyeskedésre nem reagálok. Taszít, hogy én mindig türtőztetem magam, de a másik oldal mindig előrukkol vele, amikor nem tud értelmesebbet mondani.

2016. márc. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Egyébként látok néha olyan párokat, hogy duci csajnak egy tök jó pasija van, de tény, hogy ez ritka azért.
2016. márc. 21. 11:10
 19/26 anonim ***** válasza:
79%
A vonzó külső nem jelenti feltétlenül a teljes boldogságot egy kapcsolatban-házasságban akkor sem, ha beléd akarják ezt a pasik verni.
2016. márc. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Csinálj egy pucér képet magadról, dobj le 5 kg-ot, csinálj még egy képet. Összenézed a kettőt, ha tetszik amit látsz, tartsd a súlyod, ha nem akkor folytasd. Tartsd szem előtt, nem tudsz fogyni csak egy bizonyos területről.
2016. márc. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!