Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok, lányok, az ciki, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, lányok, az ciki, ha 28 éves fiú létemre nincs jogsim?

Figyelt kérdés
Mivelhogy napjainkban a pasik még a WC-re is autóval járnak. Én meg nem lennék jó vezető, mert félek a váratlan helyzetektől, meg attól is, hogy nem elég ha én vigyázok, nem egy helyre, hanem tizenegy helyre figyelni egyszerre... stb
2016. márc. 19. 17:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Vőlegényem 32 éves lesz idén, nincs jogsija, mert rosszul van kocsiban, és szte nem lenne jó vezető. Egyáltalán nem ciki nekem... ha annak tartanám, akkor nem lenne a vőlegényem :D.


26N

2016. márc. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha magas vagy, jó a melót, izmos vagy, van pénzed, jó a dumád, akkor nem ciki, sőt biztos sexy a gondosságod, elővigyázatosságod.

Ha alacsony vagy, átlagos, csóró, akkor ebas.zottul ciki és nem is kezdenének ilyen sráccal.

2016. márc. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az ciki, ha 28 éves létedre fiúnak tartod magad férfi helyett.


Egyébként a jogsi hiánya- főleg Budapesten- nem különösebb hátrány, nekem speciel van, de keresnem kell az alkalmakat, amikor a mindennapokban (nyilván a nyaralásos, leugrunk egy napra Velencére meg hasonló dolgokat leszámítva) használhatom. Eléggé a belvárosban lakom, metró mellett közvetlenül, szinte felesleges.


Akkor előnyös, amikor a korábban említett nyaralós-kirándulós témáról van szó. Kényelmesebb, ha saját autóval mész bárhová másik városba/külföldre, nem köt a menetrend és nem kell a sopánkodó öreg néniket és a visító gyerekeket elviselni hosszú távon. De mielőtt lett volna jogsim és saját autóm, addig nyilván én is inkább mentem vonattal három órán át a 40 fokban Balatonra, és társasággal bizony annak is megvan a maga varázsa :)


Szerintem ha nincs szükséged rá a mindennapokban, akkor nem ciki, hogy nincs.

2016. márc. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen körülmények között élsz.

Nekem van 22 éve már, de soha nem vezettem autót, nincs rá szükség, belvárosi vagyok.:)

2016. márc. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem ciki.ugyanakkor vannak helyzetek amiknél nagy mértékben megkönnyíti az életet.
2016. márc. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
a hozzáállásod is ciki
2016. márc. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A turcsi orrú pasasnak vajon van vezetői engedélye? Biztos nincs, mert sötétített szélvédőn keresztül is látnák a turcsi orrát. :/
2016. márc. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sztem Turcsynak van jogsija, hisz kb. 30 éves.
2016. márc. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem ciki, én is most kezdtem bele a jogsi megszerzésébe 35 vagyok de nem érzem hogy késő lenne.
2016. márc. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezek szerint eddig nem volt rá szükséged....


Attól is függ hol laksz.


Sokszor viszont jól jön. Nagy bevásárlás, gyereket ügyeletre vinni, kiándulás,van olyan munka amihez kell, meg ilyesmik.


A párodnak van? És akkor ő furikáz? Vagy anya? A fiúból kiindulva...

2016. márc. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!