Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hetero létemre nagyon vágyom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero létemre nagyon vágyom egy csajra. Ciki?

Figyelt kérdés
Nem merem senkinek elmondani mert nagyon ciki szerintem.
2015. jan. 25. 23:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elképesztően -.-
2015. jan. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy heteró.
2015. jan. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
biszex vagy
2015. jan. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%

Nem ciki:)

Egy bi lány

2015. jan. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hetero létedre mégszép hogy vágysz a lányokra

ilyen kérdést feltenni öcsém

2015. jan. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Robyn Ochs biszex aktivista szerint: "A biszex ember elismeri magában a lehetőségét annak, hogy romantikusan vagy szexuálisan vonzódjon különböző nemű emberekhez, de nem feltétlenül azonos időben, nem feltétlenül azonos módon, és nem feltétlenül azonos mértékben."



Te pont ezt mondtad most el magadról. Puszika!

2015. jan. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk a kérdésnek semmi értelme sincs, ha pasinak képzeled magad, miközben hülyeségeket írogatsz GYK-ra, mert nincs elég házi feladatod, vagy csak nem tudsz mit kezdeni az életeddel és trollkodsz.
2015. jan. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem képzelem magam pasinak. Az 1. nő aki iránt ezt érzem. Össze vagyok zavarodva, eddig csak a férfiak tetszettek (FÈRFIAK nem plázatöltelékek). Azt hittem kapok normális választ de bocs hogy élek.
2015. jan. 26. 00:08
 9/11 anonim ***** válasza:

Dehogy ciki ^^ Én is hetero vagyok és én is vágyom egy csajra. :) (18/F)

Egyébként a legjobb barátom is bi (lány), semmi ciki nincs benne :)

2015. jan. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elég sok normális válasz született. De ha gondolod írok neked délután a szexuális fantáziákról, úgy érthetőbb lesz.
2015. jan. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!