Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így sosem lesz barátom? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Nagyon izzadós vagyok sajnos. Folyton izzad a kezem, talpam. Az izzadáshoz kellemetlen szagok is társulnak. Tudom, hogy valamilyen szinten ez egy betegség. Tusolok minden nap, nem ezzel van a baj. Több gyógyszertári készítményt is próbáltam, nem használt. Különböző izzadásgátlókat, dezodorokat is kipróbáltam már. Egyik sem az igazi. Nagyon kellemetlen számomra is, de nem tudok mit tenni. Így ne is számítsak rá, hogy valakinek valaha is kelleni fogok, ugye?

2016. márc. 14. 15:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Dehogynem :) Ez egyáltalán nem akadály ha valaki szeret :)
2016. márc. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A harmadik szem ***** válasza:
Kevesebb az esélyed a felszínesebbnek mondott embereknél, de nem hinném, hogy te ő rájuk céloznál. Aki érdemes rá, annál nem kéne, hogy befolyásolja a kapcsolat kialakulását ez.
2016. márc. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%

Csak akkor tud az izzadság büdös lenni, ha egészségtelenül táplálkozol és egy csomó húst eszel.

Pl. párom vegetariánus, és neki egyáltalán nem büdös az izzadságszaga, nem is érzem.


Voltál orvosnál kivizsgáláson, hogy megtudd, hogy ez miért van nálad?

A sok stressz is okozhat egyfajta ilyen tüneteket.


Ha helyén tudod kezelni a dolgot, akkor biztos lesz. Fel a fejjel!

2016. márc. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Keress fel egy orvost, mert ez valamilyen anyagcsere zavar is lehet.

Addig viszont egyél egészségesen! Kerüld a cukrot/gyors felszívódású szénhidrátot. Nézd meg a GI diétát vagy a paleót.

Ja és sportolj is valamit!

2016. márc. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 VirágésBence ***** válasza:
Egy átlag értelmes embernek ez nem számít, ha a belső értékeid rendben vannak és kellemes rádnézni (bombázónak se kell lenni), akkor nincs baj
2016. márc. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

előzőhöz tovább:

Főleg, ha vannak még egyéb más tüneteid is. Például hízékonyság, fáradtság, hangulatzavarok, pattanások, stb.

A testszag nem természetes dolog ilyen formában. Mindenképpen keress fel egy orvost, endokrinológust! Ne nyugodj bele ebbe a helyzetbe.


Aztán csak jön majd valami fiú is!;)

2016. márc. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Engem még fel is izgat, ha egy lány izzad. A szag ellen ha végképp nem tudsz mit csinálni, használj sok parfümöt!
2016. márc. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mennyi beteg idióta él itt...
2016. márc. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 ~OnLány~ ***** válasza:

Van 2 barátnőm is akiknek hasonló a gondjuk.

Az egyiknek a talpa nagyon izzazós,télen-nyáron,pedig ő aztán igényes,szóval nem azzal van a baj.Ő is sokmindent kipróbált,aztán valami bevált neki az Avonból,azthiszem valami szpré,direkt erre.Csak nem tudom a nevét,habár írtad,hogy sok mindent próbáltál már.De nem büdös nála.


A másiknál pedig a kéz izzadása jelentkezik,de neki sem büdös,de egyszerűen mindig izzad a tenyere.

De nincs egyikőjükkel sem gond,főleg a barátnőm,akiről írtam először,mondta volna,szóval csak ez az Avonos dolog használt neki.

2016. márc. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na most ha ezt egy ferfi irna ki, mindenki szetszedne...
2016. márc. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!