Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek mennyire fontos egy nő foglalkozása? Ismerkedéskor egy furcsább állás nagy hátrányt jelenthet?

Figyelt kérdés
2016. márc. 14. 14:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

10 te jó nagy ribi lehetsz, ha a férjed mellett pasijaid vannak...:D

Amúgy meg ha tenni akarnak a nők a fizetési különbségek ellen, akkor ne genderstudy-táncterapeuta szakra menjenek, hanem például villamosmérnökire. Ja, ahhoz már ész is kéne...XD

2016. márc. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
82%
#11 Számodra is nagy nehézséget jelenthet értelmezni ezt a mondatot: "Senki nem azt akarja, hogy egy takarítónő annyit keressen, mint egy orvos(nő), hanem hogy hasonló beosztásban, hasonló munka, teljesítmény mellett legyenek hasonlóak a keresetek."
2016. márc. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Sunshinedoll ***** válasza:

Én biotechnológus vagyok az agyoniskolázott férfiak fele azt se tudja, mi az, vagy ha hallott róla, akkor elkezd a GMO-ról visítozni. "Ja, akkor te ilyen biológus féle vagy?"

Nem. Nem az vagyok. lol.

2016. márc. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Vegyész vagyok, és nőként úgy gondolom, hogy igaz az az állítás, hogy a nők nagy részének "büfé szakja" van.


Büfé szak=az egyetemi értékelésben jelentős szerepet játszik a szubjektivitás az oktatók részéről, tehát ha az oktatónak tetszel, tetszik az ötleted, nyert ügyed van. Ezen kívül általában lexikális tudás számonkérése zajlik, az ebből megszerzett tudást kell hasznosítani a későbbiekben, helyenként kiegészítve némi kreativitást igénylő feladattal.


Elnagyolt példák: szociális munka, filozófia, művészettel kapcsolatos bármi, nyelv szakok, kommunikáció, újságíráshoz köthető szintén bármi, rendezvényszervezés, a pszichológia viszont már határterület stb.


Annyit hozzátennék még, hogy nőként sosem ért hátrány a szakmában, nem néznek le, nem kapok kevesebb fizetést, ha tudsz, már pedig a munkádról a tények beszélnek a tudományban, azt megfelelően honorálják, a férfi munkatársaim egyenrangú félként kezelnek.


Válasz a kérdésre: Ismerkedés terén van, amikor hátrány, van amikor nem a szakmám. Van, aki le van tőle nyűgözve, de van, aki nagy ívben elkerül, miután megtudta.

2016. márc. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!