Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egyes lányokkal tök jól el tudok beszélgetni randin más lányokkal meg szinte csak némán ülünk egymással szembe?

Figyelt kérdés
2016. márc. 7. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert egy beszélgetés két embertől függ, ezen felül ott van az is, hogy kell valamiféle vonzalom, és hasonlóság személyiségben, ezek nélkül elég kellemetlen helyzet tud kialakulni randikon :)
2016. márc. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

#1: Nana, a közös témakörök kitárgyalásához — ha akad — egyáltalán nem kell semmilyen vonzalom sem.


Kérdésre a válasz: valószínű a kuka csajok tőled várták a megváltást, hogy valami cirkuszi performanszt nyújts nekik, ők meg majd mélázgatva, s a szemhéjukat unottan rebegtetve leosztályozzák az előadásodat. Szánalmasnak tartom ezeket a nőket, akik némán ülnek és nem veszik ki részüket az aktív társalgásból. És még egyszer külön kiemelem, egy élvezetes dumáláshoz nem kell, hogy a partner úgy nézzen ki, mint az ideál, csak éppen ezt a szerencsétlen nők képtelenek értelmezni.

2016. márc. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 opened paradise ***** válasza:
Pont erre vannak a randik. Hogy kiderüljön illetek egymáshoz,vagy sem.
2016. márc. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Számtalan oka lehet szerény véleményem szerint, én is voltam már hasonló helyzetben, csak én lány vagyok.

Egyszerűen van olyan, akivel tök jól el tudok beszélgetni, akár órákon át, mindig akad valami közös téma, de ehhez kell persze, hogy mindkét fél kölcsönösen érdeklődő legyen és a hajlandóság és a nyitottság is meglegyen.

És van az, amikor az Istennek sem tudod fenntartani a beszélgetést, sőt már az első perctől kezdve érzed, hogy olyan kínos a helyzet, mindig némaságba torkollik a beszélgetés.

Ilyen is van és kedves #2-es ez egyáltalán nem csak a lányok hibája, egy fiú is lehet kuka vagy kevésbé érdeklődő, nem kell ráaggatni mindenféle jelzőt a másikra emiatt. Másrészt nem tudom szerinted hogyan nézhet ki egy normális beszélgetés, de én nem csak rebegtetem a pillámat és elvárom, hogy ő tartson szóval és eljátszom, hogy élvezem és de tuti minden. Ez két emberen áll és az már rég rossz, ha te csak várod, hogy ő tartson szóval.

2016. márc. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy csaj nem beszédes egy randin, meg se próbál kommunikálni és az összhangot keresni, akkor az azért van, mert nem jössz be neki. Ezt biztosan merem állítani.

Nincs az a visszafogott, szótlan, kuka ember akivel ne lehetne beszélni valamiről, hogyha érdeklődik irántad.

2016. márc. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#4: Szerintem hogy néz ki? Így néz ki: [link] "Üdvözlöm, mutatkozzon be, kérem, adja elő a műsort, amivel készült! Ha jól szerepel, visszatérhet a showba."
2016. márc. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6: Hát igen, itt kezdődnek a problémák, hogy szerinted ez egy normális beszélgetés. Szerencsére a valóságban nem így működik. Akarom mondani biztos van ilyen is, de nem ez a jellemző.
2016. márc. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én elég csendes, visszahúzódó típus vagyok. Nekem például kell egy kis idő, hogy meg tudjak egyáltalán szólalni, ha nagyon zavarban vagyok. És nem azért, mert nem érdekel a másik, hanem csak zavarban vagyok, és akármennyire is szeretnék beszélni, képtelen vagyok rá. Viszont vannak olyan emberek, akik társaságában pár másodperc alatt feloldódok és akkor hajjajjj... nem tudják befogni a számat :D Szóval változó.
2016. márc. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!