Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak/léteznek ilyen nők?

Figyelt kérdés
Tök aranyos, kedves, nem bulizós, kicsit introvertált,csendes, sportol, szeret dolgozni... de mellette elég "beteg", bírja az akasztófahumort, perverz humort, bevállalós, kalandvágyó stb. :D Mert találkoztam már külön-külön ilyen lánnyal, de hogy mindkét rész meglegyen benne, úgy még nem.
2016. márc. 7. 15:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Rám nagy vonalakban jellemző. Viszont nem vagyok csendes és ezek mellé még van más jó és rossz tulajdonságom is.


Jól írod, ezek a tulajdonságok külön-külön megvannak sok lányban, dehogy az összes meglegyen egyetlen egy nőben és még a kémia is meglegyen köztetek, naaa...nehéz lesz olyan nőt találnod.

2016. márc. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Sunshinedoll ***** válasza:
A büdös életben nem fogsz nőt találni, és nem azért, mert nincsenek jó csajok, meg rendesek, hanem mert mindenkit egy listával közelítesz meg és ha valami nincs rajta, akkor az nem elég jó. Nem bevásárolni mész, egy nem a buildabitch.com.
2016. márc. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Szerintem pl. rám minden igaz a felsoroltak közül, persze vannak más tulajdonságaim de engem egész jól jellemez amit felsoroltál.

És nem én vagyok az egyetlen, szóval igen, léteznek :)

2016. márc. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

#12

Én egyáltalán nem listával megyek partnert keresni, sőt én neten sem ismerkedem, spontán ha valaki szimpatikus akkor vele kezdek el beszélgetni, és ott meg főleg nem listaszerűen megy a dolog. Egyszerűen csak elgondolkodtam ezen, mert én hasonló vagyok mint amiket leírtam, és sok olyan problémám volt már, hogy az "egyik oldalamat" vissza kellett fognom kicsit, mert a másik nem értékelte. Magyarul pl volt olyan barátnőm aki ultra rendes volt és minden komolyabb dolgot meg tudtam élni vele, de nem szerette a perverzebb meg betegebb poénjaim. Viszont volt olyan is akivel ha hülyülésről volt szó, teljesen jól kijöttünk, de vele meg nem tudtam megélni a komolyabb oldalam. És tényleg csak egy kis bátorításként írtam ki a kérdést, hogy optimistábban tudjak keresgélni tovább számomra megfelelő embert :)

2016. márc. 7. 17:39
 15/19 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Amúgy biztos van ilyen mert ez rám is illik úgyhogy sok sikert! (:
2016. márc. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
En ilyen vagyok😉 es ferjnel is vagyok😍 29L
2016. márc. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Hát nehéz együtt. Az aranyos, kedveset nem tudom, kérdezd meg az ismerőseimet. De bulizós egyáltalán nem vagyok, csendes, visszahúzódó típus vagyok. Néha sportolok (néha xD), és attól függ, hogy mit dolgozok... ha olyat ami érdekel, akkor szeretek, ha nem érdekel csak kell akkor meg nem szeretek. A többi hangulatfüggő. Amit soha: bungee jumping, ejtőernyőzés vagy hasonló magasságokban történő... akármi...

Most ennyi jutott eszembe.

2016. márc. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :)

27 vagyok

2016. márc. 8. 01:04
 19/19 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok :D

Boris Vian például alapmű nálam.

2016. márc. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!