Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak általában barátnőkén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak általában barátnőként egy törékenyke lányra vágynak, és egy erős nővel csak az ilyen domináns vágyaikat akarják kiélni?

Figyelt kérdés

Még csak 19 múltam, de nem vagyok olyan típusú lány külsőre mint a Walking Dead-ben a Beth, belsőre meg végképp nem.


Egyáltalán nem mondható kislányosnak az arcom, inkább nőies, és nincs pici törékeny alakom, magas és sportos vagyok, olyasmi mint Charlotte Flair csak persze nem annyira látványosan, és nem vagyok szégyenlős félénk kislány sem, aki egy erős férfi védelmezése nélkül megszűnik létezni, határozott és magabiztos vagy.


Úgy vettem észre hogy a férfiaknak nem ilyen barátnő kell, ez nekik csak egy szexuális fantázia, de szerelmesek abba a típusúba lesznek aki az én teljes ellentétem.


Egyzser volt valami kapcsolatféleségem, és a fiún látszott hogy élvezete, hogy pl randin én vittem őt kocsival meg én találtam ki hogy hova menjünk, de amikor a haverjaival voltunk persze egyből máshogy viselkedett...


Szóval vélemények? Ilyen lány barátnőként nem olyan népszerű?


És a vélemények érdekelnének, nem ismerkedési szándék miatt írtam ki...


2016. márc. 3. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok általánosságban beszélni, de nekem párkapcsolatra is bejönnek a talpraesett csajok.
2016. márc. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől/mindenkitől függ...
2016. márc. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem a tuti: Szép, nőies külső + magabiztos, határozott jellem.
2016. márc. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem adok vélemény, mert mire is mész vele...
2016. márc. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Valakinek bejön, valakinek nem.
2016. márc. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy nő akkor szép ha ragyogtatják! Egy nő akkor boldog, ha egy igazi férfi áll mellette, és nőként bánik vele.


Ez egyén függő. ki, mibel, hol mikor lesz szerelmes. Szeretem én is a sportosabb lányokat, amíg az alkata nőies és nem egy body builder.


Számomra egy nő is legyen határozott ha kell, álljon ki magáér, legyen véleménye, céljai. De azért tartsa meg a kislányosságát is: bújós, szeretetre méltó, vicces, és amikor rám néz, akkor olvadjak el nézésétől :)


28/f

2016. márc. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem barátnőnek pont nem kéne egy pici, törékeny lány, egyrészt mert én sem vagyok pici (függőlegesen nézve), másrészt egy társra vágyom, aki személyiségileg velem egy szinten van, és nem valamiféle alárendelt szerepű nőre, akit nekem kell védelmeznem meg babusgatnom. Ez a nő majd a lányom lesz.


Persze ha már kapcsolatban vagyunk, ott az a jó, ha tud az ember több különböző, egymással ellentétes személyiségvonást is felmutatni, mert így lesz teljes ember, és nem csak egy archetípus.

2016. márc. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A magasabb, sportosabb nőket szeretem. Szóval jó lehetsz egy patronra. :D De sokra is kapcsolatban. :D
2016. márc. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Testalkattól függetlenül (pl. a párom picike) nem igazán kedvelem a határozatlan, nyafogós, igazán csajos csajokat. Sokkal inkább megfog az, aki határozott, helyén van az egója, az esze és megáll a lábán. Így egyenrangúként el tudom fogadni, és az nekem fontos. Nem dominára van szükségem (legfeljebb néha szerepjátékként), hanem egészséges egóra. A domináns vágyaimat úgyis érvényre juttatnám, így legalább egy kicsit kihívás :D


De amúgy igaz, hogy sokan akarnak maguknál "gyengébbet", hogy irányíthassák, támogathassák. Nekem ez fura.

2016. márc. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!