Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire fura hogy a nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fura hogy a nagyon pici és nagyon vékony lányok tetszenek, holott 187centis pasi vagyok?

Figyelt kérdés
A 175-180centis Nőket valahogy olyan órmotlannak gondolok,a mozgásuk is olyan fura...
2016. márc. 2. 11:52
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

A hangsúly a magasságon és alkatod van!

Nem aranyosak a magas nők,de persze piciben is van olyan hogy széle-hossza egy-)

Nincs önbizalomhiányom,187centi vagyok,85kg,szerintem pont arányos vagyok,már megbocsássatok ha nem a 175centis és 95kilós nők jönnek be!Elnézést kérek!

Sajnos már itt tartunk,nem lehetnek igényeink,ami marad vagy egyedül!

2016. márc. 2. 12:08
 12/19 anonim ***** válasza:
semennyire,én is pici vagyok nekem meg a 185-190es pasik :)
2016. márc. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem fura, a te ízlésed, a te dolgod. Én kicsi nőként csak örülök, ha megtetszem egy magas pasinak és nem csak átlépnek rajtam.
2016. márc. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Uuu egy igazan magas csaj uff hat menyorszag nemelyik ismerek egy 180 korulit egyszeruen megorit foleg ha magassarkuba van es meg magasabbnak nez ki az meg plane... Foleg ha vastag a combjai sajna mar nem az mar inkabb vekony de ameg vastagak voltak kifejezetten imadtam megnezni ot egyszeruen mindig fel tudott izgatni de sajna a vekonysagaval elrontotta bar neki lehet h jobb hogy tobb pasinak kellhet igy de mar nem izgat fel a latvanya egy atlagos vekony lanyt latok benne persze szamomra meg mindig jo mar csak a magassaga miatt is de regen jobban tetszett.


Na mindegy nem fura szerintem mindenki mas mas jon be nekem a 2 meteremhez sajna nem passzol egy 150-160 centis csaj nem is tetszenek sajna de az osszhatas a lenyeg ha vonzo akkor ugy sem a magassaga fog erdekelni

2016. márc. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem fura, most ez a divat.
2016. márc. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen átlagos gondolkodás. A férfiak nagy részének, magasságtól, alkattól és kortól függetlenül, külsőre a pici, törékeny, cuki lányok jönnek be, a nők többségének pedig a magas, izmos, férfias pasik. Semmi újat nem mondtál.
2016. márc. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

A volt párom 180-185 cm volt, én pedig 147-149 cm vagyok :)

Utána lévő is 180 centi.

És a legelső nagy szerelmem is 175-180 cm :)

Nekem ideálom a magas pasik :)

2016. márc. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
47%

És még csodálkoznak az alacsony pasik, hogy esélyük sincs az alacsony lányoknál. Pff

Egyébként a +175 centisek között sokkal több az igazi, a szó szoros értelemben vett gyönyörű nő. Ha meglátok egy ilyen csajt szinte sírhatnék, amiért nem nőttem +10 centit legalább.

2016. márc. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

#18

Ja, ennyit arról, hogy a nőknek nem számít a magasság.

2016. márc. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!