Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Mit gondotok egy 73...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit gondotok egy 73 kg,165 cm magas nőről? Nektek ez már sok?

Figyelt kérdés
26 N
2016. febr. 27. 19:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk van rajtad egy 15 kg plusz. Igen, sok.
2016. febr. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Képet!
2016. febr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
#10: Hát nem furcsa, hogy máskor meg azzal pofáztok le bennünket, hogy nekünk minden mindegy, csak lenne már valaki? Vagy tán mi nem formálhatunk jogot néhány elvárásra a külsőt illetően?
2016. febr. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok. Hozáteszem ,igen erős a csontom,meg azért izom is van rajtam (thai boxolok), de a plussz kilok arányossan vannak elosztodva rajtam. A párom így szeret,pedig nagyon jó pasi.
2016. febr. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

#14

Körülbelül erről van szó. Nem a kilókat kell nézni, hanem az összképet, szóval kép nélkül nem lehet sokat mondani.


Azon kívül valakinek a vékony nők tetszenek, valakinek pedig a vastagabbak. Én utóbbi közé tartozom.

2016. febr. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Írtál három számot, hát ettől még sokféle véleményem lehet.

Így elsőre azt gondolom, hogy elég felületes egy ember lehet, de lehet, hogy csak félreértésben van az emberi kapcsolatokkal kapcsolatban.

2016. febr. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
13, ohh de persze, nektek lehetnek igényeitek, de nekünk csajoknak ne legyen. Mi elégedjünk meg az alacsony ocsmány szőrös kopasz pasikkal.
2016. febr. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
#17-nek: Azért ne hasonlíts már össze egy tisztán genetikai adottságot (magasság, kopaszodás) azzal, hogy valakinek túlsúlya van, amin simán lehetne változtatni és kellene is, mert egészségügyi szempontból közel sem normális egy 26.81-es BMI érték, erős csontozat vagy sem. Mondjuk ezen Cartman biztos nem parázna ennyit. :D
2016. febr. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ha ennek a java része popsi meg cici, akkor istennő. Ha nem, akkor nem.
2016. febr. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
63%

#17

Látod micsoda igények vannak. Ne legyen láncdohányos és ne legyen túlsúlyos. Bocs, hogy ilyen magasra tettem a lécet, ezeken is biztos olyan nehéz változtatni, mint a magasságon meg az arcon.

2016. febr. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!