Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz az hogy 30 felett a nőknek nehezebb társat találni míg 30 alatt a férfiaknak nehezebb?

Figyelt kérdés
2016. febr. 23. 12:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Valakit találni és társat találni nem ugyanaz. Társat találni mindig nehéz.
2016. febr. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem könnyebb volt vagy szimplán mázlista vagyok :-)
2016. febr. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem nem szabad ezt a dolgot statisztikák alapján nézni... Mivel aki akar és tesz is érte az mindig talál... Azok nem találnak akik otthon ülnek és fórumokon keseregnek, hogy nekik senkijük nincs...
2016. febr. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Semennyire.

Az ilyen szövegeket a lusta, tenni képtelen, könnyen feladós emberek találnak ki, hogy ezzel a kifogással könnyíteni tudjanak a lelkiismeretükön, hogy ők valójában nem szerencsétlenek, csak ilyen az élet.


Ha valamit akarsz, tegyél érte, ennyi!

2016. febr. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Senkinek nem egy életkor hoz majd megvéltást. Akinek annyira nem megy, bármennyire is próbálkozik annak nem a +30 hozza majd a sikerek tömkelegét. Aki tud ismerkedni és kapós az általában mindig az. Ezzel inkább azok a férfiak nyugtatják magukat akik önerőből semmit nem értek el, és azt várják ha átlépik a 30.-ik életévüket alanyi jogon ölükbe hullik a sok nő.
2016. febr. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

5. Hát én így voltam :) 30 alatt egy lány sem állt szóba velem, most hogy 33 vagyok és felmentem egy társkeresőre, csupa 30 feletti nővel találkoztam és kapcsolat is kialakult, mert nagyon nehéz neki azt mondták,

Mert hogy már a rendes pasik elkeltek és ketyeg az órájuk.

2016. febr. 23. 13:48
 7/12 anonim ***** válasza:

Egyik sem nehéz ha megvannak a megfelelő értékeid az ellenkező nem szemében.


Amúgy a 30 csak egy szám, pont olyan mint a többi.

2016. febr. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
legyél pénzes sportos brad pitt hasonmás és le sem fogod tudni vakarni magadról a csajokat!
2016. febr. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát engem nem töltene el elégedettség, ha valakinek én lennék az utolsó kétségbeesett próbálkozás. Mennyire kell már kétségbeesettnek lenni ahhoz hogy leírják neked hogy ketyeg az órájuk? :)(Ha egyáltalán ez így igaz)

De ha te boldog vagy, örülök.

2016. febr. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
lehet hogy egy szam. de ha 30 evesen megismersz valakit, 33-35 evesen gyereketek lesz, mire az a gyerek felno addigra mar majdnem nyugdijas leszel
2016. febr. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!