Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem érdeklek egy pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdeklek egy pasit sem, mi a baj velem?

Figyelt kérdés

Úgy érzékelem, hogy külsőre vannak, akiknek tetszem, de valahogy személyiségre senkinek, mindenki csak barátkozik velem, vagy még azt sem. :/ A legtöbben pár beszélgetés vagy randi után eltűnnek, és nem értem, hogy miért. Pedig mindenki kedvesnek meg aranyosnak tart, okosnak, tényleg szinte minden érdekel, szóval beszélgetni is szeretek. Tény, hogy nem vagyok valami ribis kinézetű, egyszerűbb lány vagyok. Ki kéne raknom mindenemet, és akkor úgy sem számítana a személyiségem?


20/L


2016. febr. 20. 23:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Talán neked is érdeklődni kéne pár férfi után, hogy felfigyeljenek rád.
2016. febr. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%

Az jobb lenne ha az osszes troger megkettyintene aztan se hire se hamva az illetonek?

Az a kategoria vagy aki hosszutavu kapcsolatra valo es nem egyejszakas kalandra.

Legy turelmes es ne add fel.

2016. febr. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
1-es válaszoló jól írja, ha mindenedet kirakod akkor meg csak meg akarnak fektetni, és az nem te lennél. Mindig magadat kell adni. Amúgy ahhoz, hogy itt bárki bármit is mondjon beszélgetni kéne veled, hogy megtudjuk milyen is vagy, hol a probléma ha egyáltalán van.
2016. febr. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Engem érdekelsz. Akkor most mi van?

Egyébként meg nem ismerlek, honnan tudjam miért nem találsz megfelelő párt?

2016. febr. 21. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi lennék rád.
2016. febr. 21. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Látatlanba is tudom mi a baj: nem hozzád illő pasikkal ismerkedsz, hanem klasszisokkal jobb pasikkal.


Próbálj meg olyanokkal ismerkedni, mint te!

2016. febr. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én többre értékelek egy átlagos lányt mint egy mindet a kirakatba rakó cicababát! A személyiségedet nem ismerem. Így erről nem tudok véleményt mondani. Ha gondolod írj rám. Szívesen segítek ha tudok. 23/F
2016. febr. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"mindenki kedvesnek meg aranyosnak tart"


lehet, hogy ez alatt azt kell érteni, hogy könnyen alkalmazkodsz és nehezen mondod meg a véleményed?

2016. febr. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőben járok 23 évesen... Én hiszek abban, hogy mindenkinek megvan a másik fele.
2016. febr. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9es: nem biztos hogy egy jóképű pasi lesz a másik fél.


csak figyelmeztetlek...

2016. febr. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!