Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ez miért lehet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez miért lehet? Többi lent.

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy egyes nőknek olyan apróságokon múlik az ismerkedés, hogy milyen üzenetet kapnak társkeresőn (azaz legyen kreatív, a többi közül kitűnő szövege, mindemellett a férfi legyen magabiztos, határozott stb.)? Oké, szerintem is egy férfinak helyén legyen a töke, de sokan miért ilyenektől teszik függővé, hogy megismerkednek-e az adott személlyel, vagy sem? Mivan akkor, ha közben egy tök jófej, rendes férfiról van szó, csak mondjuk az első levele volt átlagos? Nem luxus dolog ennyire válogatósnak lenni? Én pl. ismerkedtem már önbizalomhiányos lányokkal is, sőt, voltam is együtt ilyennel, mert úgy gondolom, ettől még lehet értékes ember valaki, pedig volt, hogy elég béna leveleket/üzeneteket kaptam. Nem, nem vagyok igénytelen, csak szerintem mindenkinek kijár egy esély. Egyes csajok miért nem tudnak ugyanígy gondolkodni?

Hozzátenném, nekem nincs problémám az ismerkedéssel, csak néha olyan megnyilvánulásokat, elvárásokat olvasok itt egyes csajoknál, hogy a hajam égnek áll.



2016. febr. 14. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
Ezzel nem te követsz el hibát. A nők szalasztják el a lehetőséget.
2016. febr. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

"Mivan akkor, ha közben egy tök jófej, rendes férfiról van szó, csak mondjuk az első levele volt átlagos? Nem luxus dolog ennyire válogatósnak lenni? "


illetve


"szerintem mindenkinek kijár egy esély. Egyes csajok miért nem tudnak ugyanígy gondolkodni? "


A gond az, hogy akkor a te logikád szerint minden lánynak mindenkivel, aki írt neki, legalább egyszer-kétszer randizni is kéne? Mondjuk ennyi idő alatt nem lehet megismerni egy embert, de ez mellékes...

Valójában buta dolog elvárni, hogy mások olyanokkal ismerkedjenek, akikkel nem akarnak. Mindenkinek alanyi joga teljesen önkényesen eldönteni, kivel és miért akar randizni, és a fiúkra és lányokra egyformán igaz.

2016. febr. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Értelek, és átérzem a problémát. Velem is ez a gond, hogy az első lépések nagyon nehezen mennek, elbénáskodom, vagy rosszul ítélem meg, mit kellene mondani/tenni. Mondhatni szociális analfabéta vagyok. Emiatt tényleg már a kezdetektől el vagyok vágva a további bizonyítástól. Pedig amiket olvasok, hogy miket művelnek egyes férfiak... hát én nem művelném. De hát, ez van.
2016. febr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#2: sarkítod a dolgot, természetesen nem, de épp ezaz, hogy ennyiből szinte semmit sem lehet megtudni a másikról, illetve a "ne ítélj elsőre" is játszik...
2016. febr. 14. 20:54
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem akarok bunkó lenni, de a frappáns szöveg azért kell, mert a sokadig "mizu"-ra már kicsit uncsi válaszolni.
2016. febr. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mizu 5-ös?
2016. febr. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"ne ítélj elsőre"


Oké. Akkor a pasiknak meg kéne írni kötelezően olyan nőknek, akik elsőre rohadtul nem jönnek be nekik. Nem?


Ezért írtam, hogy úgyis mindenki teljesen önkényesen dönti el, kivel ismerkedik, kivel nem.

2016. febr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert ha egy lány nem totál bányarém, akkor napi száz levele is jöhet, és annak túlnyomó része ilyen "hali, ismerkedünk?" jellegű. Én voltam fenn társkeresőn, de komoly dolog csak olyan fiúval lett, akinek én írtam először és tudott rá értelmesen reagálni. Na most ehhez nyilván az kellett, hogy legyen a bemutatkozó lapján valami normális szöveg, ne csak a "nem tudok ide mit írni, írj és megismersz" vagy "jól csak a szívével lát az ember" és egyéb idézetek.
2016. febr. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!