Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mitől rossz barátnő egy barátnő?

Figyelt kérdés

2016. febr. 14. 17:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
hiszti, szexmegvonás, rossz szex, érdektelenség, lustaság, igénytelenség, humor hiánya, tisztelet hiánya
2016. febr. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Kérdezd azokat a nőket akiket már kidobtak.
2016. febr. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Hűtlen, játszmázik az érzelmekkel, taktikázik, tagad/hazudik, kiszámíthatatlan, hajlamos féltékennyé tenni, alacsony érzelmi intelligenciájú, felszínes, nemtörődöm, flegma, tiszteletlen, hálátlan, számító, önző, döntésképtelen, anyagias, kényszeresen szépségápolás-orientált, következetlen, meggondolatlan.


Ha nem ilyen, annyira rossz barátnő már nem lehet. :)

2016. febr. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
13%
Mindegyiknek van valami agybaja. Kinél hamarabb derül ki kinél később. Lyukra pedig szükség van, tehát sajnos kénytelenek vagyunk titeket elviselni a tűrőképesség határáig aztán jöhet a köv pitsa.
2016. febr. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

Nos, az eddigi barátnőim tulajdonságai közül ezek a legrosszabbak:

- Érzelmi hullámvasút, azaz az egyik pillanatban tök nyugisan beszélünk, a következőben meg bár repkednek a tányérok meg a poharak, természetesen az én hibámból, mert nem figyeltem rá eléggé. A kapcsolat elején még minden oké, aztán egyre inkább egy bipoláris emberré kezdenek átváltozni.

- Érzelmi zsarolás. Elvárják, hogy öntsem ki a szívemet nekik, ha nem teszem meg, akkor pedig azzal vádolnak, hogy nem bízok bennük, amikor pedig rászánom magam a dologra, akkor elkezdenek poénkodni az érzéseimen és elég erősen utalnak rá, hogy férfiatlan vagyok, hisz az érzéseimről beszéltem.

- Nulla szexuális teljesítmény. Az esetek többségében én csináltam mindent, elvárták, hogy reszeljem őket folyamatosan fél-háromnegyed óráig, plusz még legyen előnyalás, közben ők meg csak feküdtek aztán meg enged savaztak, hogy miért vagyok képes kielégíteni őket. Leszopni csak az egyikük volt hajlandó, de ő is nagyon kelletlenül csinálta, viszont én nyaltam állandóan, még a halszagú szőrös pinát is.

- Rendszeres számonkérések. Az egy dolog, hogy a nap elején megbeszéljük, hogy ki és merre szeretne menni, de az, hogy 10 percenként csörög a telefonom és meg a KGB típusú vallatás az már kicsit sok, arról nem is beszélve, ha pedig nem adok kimerítő választ, akkor meg nyilván épp egy másik nő combjai között vagyok.

- A kényszerprogramok, amiket előtte sose csináltam, mert teljesen feleslegesek. Őszintén, milyen jóérzésű férfi akar elmenni 1-másfél órás bevásárló körutakra? A legrosszabb az egészben az volt, hogy vigyorogni kellett és úgy tenni, mintha én is élvezném, ahogy óránként 10-15 ezer ropival lesz soványabb a számlám.

- A saját időm beosztásához való jog elpárolgása. Anyámhoz kéne menni? Nem fog működni. Be kell ugrani valaki helyett a melóhelyen? A-a, ma moziba megyünk. Ha pedig úgy döntök, hogy mégis megyek, akkor önző vagyok, aki csak magára gondol, természetesen ha én akarom megkérni, hogy menjen valahová, akkor meg én vagyok a rabszolgahajcsár.


Hirtelen ezek ugrottak be a több évnyi párkapcsolatokban leélt idővel kapcsolatban. Volna még sok más kis nüansz, a fentiek azok, amik a legidegesítőbbek voltak.

2016. febr. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Részvétem azoknak, akik ezeket megtapasztalták, elég elszomorítóak. Nem érdekel, hogy turbó feminizmus, vagy komplexusok, ennek nem szabadna így lennie. A szexuális önzőséget utálom a legjobban, amit utolsó is írt, mindent elárul hogy milyen belül az aki ott is sajnálja a másiktól a jót. Legalább voltak jó elmenyeid is vagy ez már az általános véleményed? Hol ismerkedtel velük össze?
2016. febr. 14. 18:58
 7/10 anonim ***** válasza:

Komolyan nem értem. Amit az 5. válaszoló írt, azok közül egyik sem igaz rám, és bár még sosem volt kapcsolatom, ismerem magam annyira, hogy nem tudnék így viselkedni semmiféle viszonyban sem. Kezdem azt hinni hogy baj, hogy túl jó fej vagyok. :(

23/N

2016. febr. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én ezért kérdeztem, hogy hol ismerkedett velük össze, mert lehet, hogy csak egy bejáratott rétegből válogatott. Téged hol tudna megismerni az, aki akarna?
2016. febr. 14. 22:31
 9/10 anonim ***** válasza:

7-es válaszoló vagyok.

Például az egyetemen (ELTE), Szabó Ervin könyvtárban, az utcán, sőt, még a szórakozóhelyeken is meg szoktam fordulni. De ott is az van, hogy az omega pasik is csak a minden nap sminkelős, nálam dekoratívabb, magasabb barátnőimet veszik észre, engem alig.

2016. febr. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Akkor te is tudod, hogy nem a jófejségtől függ, hanem hogy felfigyelnek-e. Én nem tudom innen, hogy van-e valami gond (túlsúly, gebe testtartás) de remélem, hogy olyannal jössz össze, aki nem használ ki. Én azt tanultam meg, hogy sok tulajdonságot célszerű előre tisztázni, mielőtt jönnek a pofonok. Lány oldalról pl: elhanyagolná-e a lányt, fontosak neki az érzelmek, mit gondol a tiszteletről, a hűségről, tőle eltérő gondolkodásról... utólag belegondolva akkor nem szívtam volna több mint egy évet egy olyannal, aki valószínűleg ambivalens személyiségzavaros volt (krónikus önimádat, álomvilág, folyamatos érzelmi zsarolás, extrém önzőség, megalázási kényszerek meg amiket felsoroltak itt) Az elten úgy hallottam elég jók a bulik :)
2016. febr. 15. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!