Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A csúnya férfiak sose találnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csúnya férfiak sose találnak átlagban olyan nőt akibe szerelmesek lesznek?

Figyelt kérdés
Ha esetleg találna is olyan nőt aki szóba áll vele, az általába olyan akibe nem szerelmes mert olyan nők akibe egy csúnya pasi szerelmes tudna lenni az nem fog szóba állni egy csúnya pasival
2016. febr. 8. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
-^ wtf!?!?
2016. febr. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

De bugyuta vagy kérdező!


Tanuld meg meglátni a szépet és az értékeset azokban a lányokban is, akik nem a címlapról jöttek le. Én megtanultam, más kérdés, hogy teljesen függetlenül ettől soha az életben nem állna velem szóba egy lány sem, azért mert alacsony vagyok és ocsmány, tehát nálam rosszabb külsejű pasit el sem lehet képzelni!

2016. febr. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Annyira jó, hogy aki így gondolkodik, az nem fog szaporodni!
2016. febr. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csúnya férfi a csúnya nőknek sem kell.
2016. febr. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezek szerint a csúnya pasinak nem kell a csúnya nő, csak a szép, de a címlaplánynak annak kelljen a csúnya pasi is, mi? :D
2016. febr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#4 ne mond:) Menj el gyárba dolgozni, és legyél spontán normális /kedves a csúnyácska nőkkel. Pár héten belül sikered lesz:) persze ha van kedved ronda nővel össze jönni;)
2016. febr. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Alacsony és ocsmány hol vagy?
2016. febr. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!