Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan felejtsem el a pasit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el a pasit, ha nem kellek neki, de odavagyok érte?

Figyelt kérdés

Már eltelt több hónap, és igaz, hogy nagyon ritkán beszélünk, de láthatóan nem akar tőlem semmit. Én viszont nem tudom kiverni a fejemből, pedig időm sincs sok ilyeneken gondolkodni az egyetem miatt, de mégis ez van. :(


20/L


2016. febr. 5. 12:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Feletsd el,nem éri meg érte gondolkodni,érte tenni bármit is!

ha ő nem tesz érted semmit sem :(

sajnos el kell felejteni,most rossz lesz neked sokáig,

de majd találsz másikat

remélem olyat találsz majd akinek kellesz!


Sok szerencsét!

ennyit tudok neked írni rá,ismerős helyzet

sokkal könnnyebb férfinak lenni 30N

2016. febr. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 rrrrrreennnnn ***** válasza:
0%

Majd ha felnősz, èrtékelsz egy olyan pasit, aki szeret, akinek csak te kellesz és leszoksz erről a tinis viselkedésről.

Biztos vannak és lesznek olyanok, akik csakis veled lennének, de addig vagy az elérhetetlen, vagy az alfahìmek utàn fogsz koslatni és itt sírni, hogy nincsenek normàlis férfiak.

Azt pedig nagyon fontos volt odaírni, hogy egyetemre jàrsz.

Semmi összefüggés ez között a "problémàd" között, de gratulàlunk, nagyon ügyes vagy.

2016. febr. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igenis van összefüggés, mert nagyon nehéz egyetemre járok, és rengeteg órám is van, nem nagyon van időm semmire.
2016. febr. 5. 13:21
 4/10 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Elhiszem, de nincs köze egymàshoz.

1/Van egy pasi, akinek nem kellesz.

2/Sokat kell tanulnod.

Összefüggés?...

Akkor tanulj, sportolj, stb...

Most erre mit lehet mondani?

Nem akar veled lenni...

Nincs miről beszélni....

2016. febr. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem értesz, úgy látszik. Sokan szokták azt tanácsolni, hogy foglaljam le magamat valamivel, de nagyon le vagyok a suli miatt, és sokat sportolok is, de ez sem segít elterelni a figyelmemet.
2016. febr. 5. 14:04
 6/10 anonim ***** válasza:
Én értelek, én magam is voltam ebben a helyzetben többször, és nálam az segített igazán, 100%-osan mikor megismertem a barátomat. Persze tudom, ez nem megy könnyen, nekem se ment, de amíg nem volt ö, addig nekem is néha-néha eszembe jutott ez a dolog, pedig a végefelé már jobb volt, sokkal jobb, de nem az igazi. Viszont tényleg az is segít, ha mással fogalkozol, ha azt csinálod, amit szeretsz...persze, nem tudod "kitörölni" sehogy, ez a folymat akaratunkon kívül esik, de segít. Remélem nálad is így lesz és túljutsz rajta hamarosan :)
2016. febr. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Titusztitusz ***** válasza:
Mi a csudának kéne elfelejteni az illetőt? Butaság lenne elfelejteni...Szeresd tovább titokban, plátóian...Az ilyen szerelemnek is megvan a maga szépsége és íze, ahogy mondani szokták...
2016. febr. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sajnos én is ebben a szituációban vagyok és meg kell mondjam elég rossz érzés. A lány is pont 20 éves, mint te, csak az én esetemben sajnos ő nem akar tőlem semmit. Eleinte próbáltam ennek ellenére is beszélgetést kezdeményezni vele, kerestem sokszor, de be kellett látnom, hogy őt nem érdeklem, ő sosem keresett, találkozni is csak egyszer találkoztunk, ezt követően nem sikerült leszervezni a következő találkozót, mindig hárított. Így bármennyire is nem akartam, de le kellett bontanom ezt a "kapcsolatot". Elég friss a dolog, nagyon sokszor gondolok rá napközben, bízom benne, hogy előbb-utóbb elmúlik az érzés...


25/F

2016. febr. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sehogy. Pörögj rajta még pár évig, koptasd le az összes csávót, akivel boldog lehetnél és majd évek múlva add elő, hogy senkinek sem kellettél.

(Miért szeretitek ezt csinálni?)

2016. febr. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ugyan ez a helyzet nagyon szeretem hiányzik nem kellek neki barátnak talán de az nem ugyanaz és nem vagyok hajlandó engedni nem akarok a barátja lenni... többet szeretnék!
2016. febr. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!