Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet eldönteni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet eldönteni, hogy valaki csak kalandot akar vagy potenciális kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Éppen egy ilyen helyzetben vagyok és nem tudom eldönteni, hogy mit akar tőlem az illető. Milyen jelekre kellene odafigyelnem az egyértelműeken kívül?
2016. febr. 4. 00:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a beszélgetés vált be. Abból meg lehet ismerni a másik alapvető értékrendjét, a múltját, a céljait.

A páromat már "barátilag" ismertem, mielőtt összejöttünk, és minden megnyilvánulásából egyértelmű volt, hogy kizárólag komoly kapcsolatban gondolkodik. Mikor összejöttünk, fel sem merült, hogy mást is akarhatna.

2016. febr. 4. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szerintem egyből lejöhet, mit akar :D

én is így voltam vele..

ha egy pasi téged akar, vagyis kapcsolatot: jobban megakar ismerni, kérdezget, elkezd udvarolni, találkozni is akar

viszont ha csak szexet akar: akkor sokkal másabb, hiszen a pasi egyből a tárgyra tér...nem füzöget, nem udvarolgat...:/

2017. ápr. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!