Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan találja meg a lelki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találja meg a lelki békéjét szerelmi csalódás után, ha továbbra is találkozik a lánnyal? Így lehetséges, vagy nem szokott beválni? Kell a távolság?

Figyelt kérdés
Megmondtam neki (a 40 felé közeledő férfinak), hogy nálam nincs esélye, de mivel vannak közös programjaink, ahol azóta is találkozunk, mindig akkor érzi jól magát, ha ott vagyok én is, úgy intézi, hogy találkozzunk, és bókol nekem. Én visszafogottan köszönöm meg, és nem igazán kezdeményezek vele beszélgetést, mert bármit célzásnak vehetne. Létezik, hogy ebből egyszer kigyógyul? Vagy inkább tudatosan távolságot kéne tartanunk? Ő nem lenne erre hajlandó, én meg szerintem nem vagyok ennyire felelős a lelki békéjéért, hogy én hagyjam ott a közösséget, vagy csúnyán viselkedjem a kedvéért, hogy kiábránduljon belőlem. Egyébként rendes és bírom, és én voltam túl naiv, nem hittem volna, hogy egy 20 éves lányba belezúghat, mikor beszélgettem vele, de NINCS esély a járásra. Több, mint egy év telt el, hogy megmondtuk egymásnak hogy mi van köztünk, és egy kicsit sajnálom, hogy ilyen butaságra fecsérli az életét.

2016. febr. 1. 23:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Finoman a tudtára adtad,szálljon le rólad.

Tovább bókol,fŰzöget.

Kérdés ez mennyire zavar téged?

Ha nem annyira,lelke rajta.

Ha nagyon,akkor legyél durvább vele,lehet csak abból ért.

Ha valaki értetlen idióta,az nem a te hibád.

2016. febr. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Költőnő? ***** válasza:
100%
hát ha a közösséget nem akarod otthagyni, azt végülis megértem, de ne beszélgess vele. Akkor sem, ha ő kezdeményezi. Zárd le egy tőmondattal, és udvariasan állj odébb. Kellene a távolság, mert így nem fog menni neki.
2016. febr. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!