Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én vettem észre, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vettem észre, hogy a lányok elutasítják manapság a nehezebb egyetemeket végző srácokat?

Figyelt kérdés

Én nehezebb egyetemre járok és próbálok egy ideje ismerkedni. Régebb, amikor barátnőm volt, akkor gyakran volt konfliktus abból, hogy nem értem túl gyakran rá. A sulin kívül szeretek egy kicsit az egészségemmel is törődni, ezért sportoltam, ha volt időm. Ezt meg úgy láttam nehezményezte, mert mást csináltam, ahelyett, hogy vele foglalkoztam volna. Ezt leszámítva is sokszor elég elvarázsolt voltam, mivel nagyon lekötött egy-egy nehezebb házi vagy valamilyen feladat, vagy éppen amiről tanultam. A feladatokkal is mindig problémáim voltak, mivel sokszor több időt igényeltek, mint eredetileg gondoltam volna. Így nem mindig lehetett velem tervezni.


Az utóbbi időben, ahogy próbáltam ismerkedni, sokszor azt tapasztalom, hogy ahogy bemondom mit tanulok és hol, utána semmi reakció. Nem tudom, hogy ez mit jelent. Lehet hogy neki ennyi információ elég ahhoz, hogy megvan az "egyetemet végez" tulajdonság. Nekem mindenesetre kicsit furcsa, hogy nem szoktak érdeklődni, mivel foglalkozom azon belül, mik vele a céljaim, ilyesmik. Vagy annyira lehangoló és a számukra unalmasnak tartott a szakmám, hogy elvesztik irántam az érdeklődésüket. Szóval arra tudok gondolni, hogy nem akarnak stréber srácot, vagy olyat, aki megszállott vagy időnként elvarázsolt valami miatt.


Vagy rossz helyen keresem a hibát?


2016. jan. 25. 00:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem igaz. A bátyám pl boldog párkapcsolatban él kb. 6 éve. Amúgy előtte is volt barátnője mindig. Magyarország legjobb egyetemére jár. Szóval máshol lehet a bibi.
2016. jan. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
#8 humán beállítottságúaknak nehéz a reál, a reálisoknak pedig a humán. Apropó, a te egyetemed hány kg?
2016. jan. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Szerintem ebben semmi összefüggés nincs :D

Illetve nem az egyetemmel függ össze, hanem azzal, hogy neked nem a barátnőd a prioritás. Amivel amúgy semmi baj nincs, csak nem mindenki tudja ezt elfogadni.

2016. jan. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

ma 09:10

És melyik Magyarország legjobb egyteme? A BME? Az ELTE? A SOTE? A SZOTE? A BCE?

A BME-n jó orvosokat képeznek? Milyen a jogászképzés a SOTE-n? Mennyit keres egy ELTE-n végzett gépészmérnök?

Na ugye, hogy nem jó dolog hülyének lenni.

Kérdező, mit tanulsz, hol tanulsz? Szerintem egyébként nem ezzel van a bibi.

2016. jan. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Nekem úgy tűnik, jelenleg a tanulás és az egyetem elsőbbséget élvez nálad minden mással szemben. Nincs ezzel semmi baj, jó ha komolyan veszed és rendesen odateszed magad.

Azonban ehhez olyan társ kell, aki vagy hasonlóan gondolkozik, vagy tudomásul veszi, megérti és nem is zavarja hogy most ennek élsz.

2016. jan. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Még nem találtál hozzád hasonlóan maximalista lányt,mint te.Ennyi.
2016. febr. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ó, nehéz szakot végeztem, és nő vagyok. Most akkor mi van? :))))))
2016. febr. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

"Csak én vettem észre, hogy a lányok elutasítják manapság a nehezebb egyetemeket végző srácokat?"


Nem, hanem a beképzeltséget. SOk lány is végez nehéz szakot, de te már 20 évesen hímsoviniszta vagy.

2016. febr. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Na ezt kevesen bírják.
2016. febr. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Mi lenne ez a nehéz szak? 21/L
2016. febr. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!