Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fél tőlem a srác. Mi miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél tőlem a srác. Mi miatt fél egy fiú, egy lánytól? L

Figyelt kérdés

Idősebb vagyok nála, tetszem neki, de fél is tőlem, érzem, látom.

Én pedig emiatt semmit sem merek lépni, mert félek nyúlcipő lesz belőle. Mi miatt lehet ez? Általában mi miatt félnek a fiúk egy lánytól?


2016. jan. 6. 17:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Lehet túl sok a tapasztalata a nőkkel kapcsolatosan. Én se megyek már oda egyhez se, mert elegem lett a visszautasításokból és abból, hogy megaláznak.

Nem fogok házhoz menni a pofonért.

2016. jan. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak az a tudat feszélyezi valahol, hogy idősebb vagy. Bár nem tudni mennyivel vagy idősebb. Ilyen esetben ha szeretnéd, hogy történjen valami, akkor neked kell kezdeményezned.
2016. jan. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kedves kérdező? :D
2016. jan. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
22 vagyok.
2016. jan. 7. 10:34
 15/18 anonim ***** válasza:
Én akkor "félek" egy lánytól ha úgy gondolom, hogy egy ilyen csajt én nem érdemlek meg emiatt szégyellem magamat előtte. Valóban nem tőle félek ilyenkor, hanem magamat nézem le.
2016. jan. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

az egész csak azért van mert még nem sok lánnyal volt eddig dolga.

Nekem is ha összejön egy randi,olyan mintha kis gyerekként egy teljesen idegen helyre cseppentem volna, és miden amit megszeretnék tenni tiltott dolognak tűnik mintha büntetés járna érte vagy leszidás. Például ha meg akarom fogni a kezét átölelni vagy hasonlók.



27F

2016. jan. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Sok negatív tapasztalata van. Ha sok lány kihasználta, elutasította, megalázta, akkor azt fogja látni az illető, hogy ez a normális és inkább hagyja az egészet.
2016. jan. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
2016. jan. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!