Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet ismerkedni barátokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkedni barátokat, társat szerezni, találni? ingyenes társkeresők? Ingyenes oldalak, fórumok? Melyik a jó?

Figyelt kérdés

kérlek írjatok többet is!

szeretnénk normális barátokat,ismerősöket szerezni,és nem tudok találni mert nagyon nehéz! :(



#fórum #barát #társkeresés #ingyenes oldalak
2016. jan. 5. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Itt akár. Személyesen ? :) Úgy a legkönnyebb. Amúgy rengeteg társkereső van, szerintem egyik se igazán sokkal jobb mint a másik, nagyon kevés az ami ingyenes de normális is. De bármelyiken lehet találni valakit ha igazán szeretnél.
2016. jan. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Itt inkább ne. Nagyon elenyésző lett az értelmes emberek száma az oldalon. Általában csak picsogó defektes emberek járnak fel rinyálni, akik nem fogadnak meg semmilyen jótanácsot.


Én annyit mondanék.. Ne neten ismerkedj. Régen én is visszahúzódó magamba forduló személy voltam és én is inkább a neten ismerkedtem. Ne tedd.. sokkalta nehezebb véleményem szerint, mint személyesen.

Járj rendezvényekre, ha van olyan ami érdekel. Én nagyon sok embert ismertem meg koncerteken vagy valami szabadtéri programon. És tapasztalatból mondom, hogy nagyon jót tesz az ember önbizalmának.

2016. jan. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!