Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy lány nyiltan dicsekszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány nyiltan dicsekszik facen azzal, hogy csalja a pasiját, komolyan itt tartunk?

Figyelt kérdés
Nem elég, hogy nagyon sok lány hiányos öltözékben mutogatja magát a facebookon, amit most láttam, az mindenen túltesz. Egy lány fennhordva az orrát azzal dicsekedett, hogy megcsalta a pasiját. Mi lesz a következő? Hol tartunk?

2016. jan. 3. 11:56
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Azt hogy Te hol tartasz neked kell tudni.Hogy én hol tartok azt Én tudom.Ha ilyet látsz az nem tudja hol tart...
2016. jan. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ő tart ott.
2016. jan. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19%
Lesz ez még rosszabb is.
2016. jan. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az első nagyon jól írja!
2016. jan. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%

Túlságosan komolyan veszed a dolgokat. Lazíts már. Ha mindenen megbotránkozol, az kihat az ismerkedésedre is.


Ne legyél erkölcscsősz, hanem egy laza ember.

2016. jan. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Az ilyen ki a francot érdekel? Ha nem vetted volna észre a facebook tele van nyomorult emberekkel, most ha mindegyiken felcsesznénk az agyunkat, idegösszeomlást kapnánk. Szard le, és töröld az ismerôseid közül.
2016. jan. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is már régesrégen leiratkoztam az ismerőseim nagy részéről, hogy ne lássam az idióta agymenésüket.


Nekem használt. Szívesebben lépek be; bár most már fél hónapja nem jártam fent más okból kifolyólag.

2016. jan. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Durva. 1. megalázza ezzel a barátját.

2. Saját magát is lejáratja.

Ne foglalkozz vele.

2016. jan. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, itt tartunk. A nők már bármit megtehetnek a férfiakkal, de haladunk előre, és jövőre mégrosszabb lesz a helyzet.
2016. jan. 4. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%

Mindenki ott, és akkor csinál hülyét magából, és abból aki ezt hagyja, amikor csak akar!

Ez a demokrácia, és az amerikai maszlag! (fos, fertő)

Egyébként pedig szarok rá!

2016. jan. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!