Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha társkeresőn egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha társkeresőn egy lány kiírja, hogy átlagos vagy sportos pasit keres, akkor felesleges írnom neki, úgy hogy macis, duci vagyok?

Figyelt kérdés
2015. dec. 26. 16:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. dec. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Eltaláltad. Megspórolsz magadnak pár felesleges kört.
2015. dec. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
DE nem lehet, hogy változik? Csak odaírják, aztán közbe azért a személyiségembe beleszeret?
2015. dec. 26. 16:53
 4/17 anonim ***** válasza:
71%
Lehetnél tekintettel arra, amit kiír keresési paraméterként. Mikor társkeresőztem, nagyon zavart, ha valaki nem foglalkozott azzal, ami az adatlapomon szerepelt. Azt gondoltam, hogy mi a fenének töltöm ki, ha nem is érdekli az embereket, mi van rajta?
2015. dec. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
4. de társat keresünk vagy egy tárgyat, amit paraméterek lapján választunk?
2015. dec. 26. 16:59
 6/17 anonim ***** válasza:
56%
Mindenki olyan társat keres, aki tetszik neki, nem csak elviseli, hanem szereti és vonzódik hozzá. Mit gondolsz, te hogy "készültél"?
2015. dec. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%
Elhiszem, hogy szép a lány, de hidd már el, nem téged keres, akármilyen csodálatos belsőd van.
2015. dec. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Mert valószínűleg nem tartja vonzónak az olyan testalkatú srácokat mint te, és szerintem ha van egy srác akinek szeretem a személyiségét akkor lehetünk barátok, de egy kapcsolatban a fizikai vonzalom is nagyon fontos, lehet egy srác akár milyen jó fej, kedves, vicces, de nem járnék vele, ha nincs fizikai vonzalom, de nem azért nert felszínes vagyok, mert azzal a sráccal se kezdenék semmit, aki számomra nagyon jól néz ki, de a belsőjét nem szeretem

Szóval fogadd el és lépj tovább :)

2015. dec. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Olyan nincs már a csúnya külső megszépíti a szép belső?

tudjátok, "jól csak a szívével lát az ember ami igazán lényeges az a szemnek láthatatlan"

2015. dec. 26. 17:09
 10/17 anonim ***** válasza:
58%
Egyébként meg elkezdhetsz sportolni és le lehet fogyni, akkor nem leszel macis, duci, és be fogsz jönni külsőleg is azoknak, akik emiatt szortíroznak ki.
2015. dec. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!