Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem akar velem komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar velem komoly kapcsolatot egy férfi sem?

Figyelt kérdés
Mindig rossz emberekkel ismerkedem. Àtlagos nő vagyok, átlagos férfiakról van szó. De azt veszem észre, hogy nekik mindegy csak több nővel ismerkedjenek. Miért alakul ez így?
2015. dec. 23. 07:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Akkor ismerkedj velem.

25F

2015. dec. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Mert unalmas vagy, fantáziátlan és életképtelen.
2015. dec. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
12: tényleg kíváncsi lennék arra, hogy hogyan kellene viselkedni, miket kellene tenni-e egy olyan lánynak, aki nem akar fantáziátlan, unalmas lenni. Mi szórakoztat téged? Miről beszél, hogyan viselkedik veled, mint kije vagy..? stb. De ha valahogy megfogalmaznád, hogy mitől minősítesz így nőket, az nekem is segítene, és a kérdés kíirónak is..szóval köszi
2016. jan. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Alapvetően azért írtam ezeket, mert a kérdező totál nulla infóból várta el tőlünk, hogy érdemi választ adjunk a kérdésére, így kiválasztottam pár random tulajdonságot, és beírtam, hátha az erre való felháborodásból észreveszi, hogy miből is kellett volna kitalálni valamit. Bár annyira mégsem random, mert ha így tesz fel kérdést, az arra utal, hogy tényleg fantáziátlan és életképtelen.


Másodsorban ezek a tulajdonságok hamar kiábrándítóak tudnak lenni. Amikkel el lehet kerülni: saját ötletek (beszédtémára, tevékenységre, bármire), saját nem klisés(!) gondolatok, esetleg saját poénok, meg úgy egyáltalán aktív részvétel a kommunikációban. Én speciel nagyra értékelem, ha a nő nem azt várja el tőlem, hogy én legyek az ő egyszemélyes szórakoztatóközpontja, és minden kezdeményezés rám háruljon. Volt ilyenben részem, és nem jött be. És erre a "akkor mondd meg, mit csináljak" sem megoldás, mert lényegében ez a probléma. Nem kell azon aggódni, hogy mivan ha valami nem tetszik a srácnak, ez óhatatlanul előfordul minden emberi kapcsolatban. Nem kell túlsimulni. Csak act natural. Ha meg a passzivitás a natural, akkor az meg sajna nem kompatibilis egy aktívabb szellemi világú fiúval. Nem feltétlenül baj ez, majd a felek mással lesznek boldogok.

2016. jan. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nahát utolsó ez aztán a párkapcsolatok kézikönyve lehetne. :-D Csupa klisé, általánosítás.
2016. jan. 24. 13:33
 16/17 anonim ***** válasza:
Merméris? Szívesen elolvasom a kifejtést.
2016. jan. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hát ezt már sose tudjuk meg :( A nagy önérzet csak addig tart, amíg be kell szólni.
2016. febr. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!