Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tennétek ha a harmadik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a harmadik randin elmondaná a jelölt, hogy más nemű volt korábban?

Figyelt kérdés

már minden át lenne operálva, és ez már a harmadik randi, ahol megbeszélték hogy lesz szex is.

Ha szex után mondja el az mekkora pofátlanság?

Ti folytatnátok? ha eddig nagyon jól kijöttetek egymással és látszólag jól megvagytok.


2015. dec. 21. 20:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
sehogy nem folytatnám vele!
2015. dec. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Felállnék és a lehető leggyorsabban elhúznék onnan. Ágyba bújnék és reménykednék hogy csak álmodtam!
2015. dec. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
57%

Úristen.

Még belefondolni is szörnyû.

Viccnek is rossz.

Tipikus hidegrázós sziru.

Kizárt!

2015. dec. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
69%

Ha te őt szeretnéd és téged nem zavar, akkor hajrá!

Én biztosan nem folytatnám, nekem ez nem fér bele. Azt csinálnám mint Ace Ventura, hazamennék, órákig zuhanyoznék, elégetném a ruháimat és egy egész tubus fogkrémmel mosnék fogat.

2015. dec. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem megverném, ott helyben szex után.
2015. dec. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
36%

De furák vagytok, nyilván nem egy conchita wurstrol beszélünk, és nem mindig szúrható ki hogy valami nem stimmel, és ez teljesen más mintha valaki meleg lenne..

Igazándiból engem nem zavarna, de ilyenben mondjuk volt tapasztalatom, mármint jártam egy sráccal aki lány és tökre nem lánynak nézett ki de mondjuk vele az volt a vicces hogy ő átoperálás előtt volt akkor még, tehát olyan furcsa szerelem volt, szerettem mint férfit mert tényleg az volt, tökre nem volt nőies, és nem valami gyerekkori trauma miatt tehát nem volt defektes, abszolút tettre kész forrófejű folyton mosolygó srác volt, nekem mondjuk a szex baromi zavarba ejtő volt mert előtte nem próbáltam lánnyal, bár szerintem az elején neki is az volt.

Amúgy komoly kapcsolat volt 1,5 év után lett vége mert igazándiból mások voltak a céljaink, ő külföldre költözött stb

(mielőtt kérdezné valaki lánnyal azóta se voltam, nem vagyok se meleg se bi)

Mondjuk a válasz erre nyitottságtól függ, pedzegesd a témát finoman mielőtt ágyba bújtok ha úgy érzed annyira elutasítaná a dolgot mint itt a többség akkor szerintem hagyd ott még az ágy előtt.

2015. dec. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!