Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka annak, ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, ha egy fiú az ismerkedési szakaszban alig keresi a lányt?

Figyelt kérdés

És ha a lány nem ír akkor a srác is csak azért, hogy a következő randit megbeszélje?


Én főleg ilyeneket fogtam ki... De nekem az kell, hogy sokat beszéljünk! Keressen sokat és én is keressem sokat. Facen is beszélgessünk ne csak élőben.


Minden lánynak szüksége van a kiszemelt fiú érdeklődésére és figyelmére! :)


2015. dec. 17. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Bizonytalan? Félénk? Lehet, hogy úgy van vele, ha találkoztok akkor jó ha nem nem, van másik.


Visszafelé is igaz, ha vissza írna a kedves hölgy 1 nap után

2015. dec. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Na én magamból kiindulva. Amikor ténylegesen érdeklődő voltam egy lánnyal szemben az elején, akkor nem ez a hozzáállás. Ha folyton beszél a 2 fél akkor amikor a lánynak jó.. hát rá fog unni a csávóra vagy azt gondolja, hogy ennyire élettelen. Ezzel persze lehet trükközni.


Bár én úgy gondolom, hogy egy ismerkedési fázisban még a saját személyes dolgaimat veszem a sorrend élére és amellett szakítok időt másra. Pl. barátok, hobbi ami sokkal fontosabb szerintem, mint egy random lánnyal csak úgy beszélgetni. Sorry ha sértő, de szerintem ez alapvető, hogy előbb a hozzád közelebbi dolgaiddal foglalkozol és utána, ha eljuttok arra a szintre nyilván más lesz a helyzet.

2015. dec. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az hogy azt érzi, hogy leszarod a fejét! Így ő se fog fölöslegesen teperni, mert úgy érzi nincs értelme.
2015. dec. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nem érdekled


jegyezd meg alapszabály minden normális férfira igaz:


írogat fb-on,sms-ben,whatsappon,viberen, DE sose hív fel,emleget talit esetleg,de sose találkoztok= nem érdekled


felhív telefonon,mert kedveli a hangod,találkozót beszél meg veled és találkoztok is= érdekled.

2015. dec. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3-as: Az úgy vicces, hogy azt hiszi, engem nem érdekel, mert ha nem érdekelne, akkor én nem keresném. Esetleg ha megtanulnál olvasni, akkor nem írnál ilyen választ. :)
2015. dec. 18. 12:09
 6/7 anonim ***** válasza:

"És ha a lány nem ír..."

Oké, kösz!


Amúgy meg hülye vagy, már bocsánat, de nem jobb élőben, mint neten? Mi a bajod, ha a randit mindig lebeszélitek?

Lehet hogy szerencséd van, és olyan srácot fogtál magadnak, akinek van élete az interneten kívül is.

Nem értelek, inkább örülnöd kéne.

2015. dec. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

"És ha a lány nem ír akkor a srác is csak azért, hogy a következő randit megbeszélje". Én írok nekik sokszor, de ha nem írnék (feltételes mód) akkor nem lesz beszélgetés...

Jobb élőben, de én szeretek előbb facen ismerkedni, mert nem akarok úgy találkozni valakivel, hogy nem ismerem semennyire, mert lehet egy nagy paraszt (volt már rá példa) de ugye ez nem derül ki ha nem dumálunk.


És minden lánynak szüksége van arra, hogy a fiú keresse sokat. Mert ez az érdeklődés jele, és ha nem taliznak olyan sokat akkor facen vagy telón vagy akárhol kéne.


Ha meg én sokat írok elvárom hogy ő is ezt tegye.

2015. dec. 18. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!