Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt veletek már olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt veletek már olyan hogy az ismerkedési szakaszban nem vetted komolyan hogy lehet belőle vmi, aztán nem lett, de rájöttél hogy elcseszted?

Figyelt kérdés

és hogy ebből még lehet vmi jót kihozni?


csak mer úgyérzem hogy kaptam elég jelet hogy bejövök a csajnak ,de már azóta nem úgy néz rám ,mióta párszor ,lepattintóan kezeltem ,mint aki nem tekint rá többként mint haver akivel néha találkozom suliba


persze nem történt semmi komoly ,de mégis ahogy nézett rám sokszor , meg mikor találkoztunk büfébe suliba ,bennem maradt. meg az is hogy miért nem mutattam több érdeklődést..:\


meséljetek ,hadd tanuljak:D

18f


2011. szept. 24. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt, bár 2 hónapig együtt is voltunk, elég tirpák volt a viselkedésem, nem vettem komolyan az egészet. Utólag viszont bántam, mert lehet hogy jó is lehetett volna akár, de már helyre hozni nem tudtam...
2011. szept. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
velem is volt,mert nem hittem,hogy a srác komolyan gondolja a dolgokat,igazából sosem hívott el egyértelműen sehova,csak célozgatott,mindig viccelődött,hülyéskedett,bár igazából sosem mondtam neki konkrétan nemet...aztán egy év haverság után,mikor jobban megismertem,már én kezdeményeztem a dolgot...nem bántam meg,mert lassan 2 éve vagyunk együtt...szóval ha úgy érzed,akkor legyél bátor,megérhet egy próbát,de persze semmire sincs garancia...
2011. szept. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

az a gondom hogy nagyon tetszik a csaj kívülről úgy ahogy van az egész. belülről már annyira viszont nem, most lehet hülye vagyok hogy előre gondolkodom ,tervezgetek ,de az a kép van előttem ha összejönnék vele ,hamar vége lenne:\

pedig én tökre összejönnék vele.de így hogy magam sem tudom mit akarok ,nehéz bármit is lépni..

ugyanis nagyon megválogatom a barátaimat, illetve azzal is vagyok aki csak maximum haver, de ha velük vagyok, mindig is többre vágyom..egy barátra.

egy barátnő pedig még egy barátnál is többnek kéne hogy legyen,de amennyire ismerem most éli "kiélős" korszakát

2011. szept. 24. 20:58
 4/6 anonim ***** válasza:
bocsi, off! te merre laksz?:O
2011. szept. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
győri vagyok:)
2011. szept. 24. 22:27
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem is ez volt, mint a 2.nál. hülyéskedett, azthittem csak szivatni akar és mindenkivel ilyen, aztán kiderült hogy csak velem és tényleg komolyan gondolja. pár hónap kellett, mire elhittem neki, de azóta is együtt vagyunk 9 hónapja:)
2011. szept. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!