Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnak egy lányt találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bomben kérdése:

Hol tudnak egy lányt találni arra hogy a titkos fantáziáimat kiélhessem? Párkapcsolatban vagyok de a lányok is izgatnak. Amúgy 19 éves vagyok

Figyelt kérdés

2015. dec. 13. 18:48
1 2
 11/14 Droid78 válasza:
Ismerős cipő. Az embernek megvannak a vágyai. Most vagy beálldozza magát és nem teljesíti, vagy igen is megvalósítja. Az egy dolog, hogy ki mit szól. Mígy nem vagy teljesen elkötelezve, engedd meg magadnak, hogy az első dolog az " én" legyen. Vagy is önmagad valósítsd meg. Inkább még most. Azt hogy hól találsz? Mindenki környezetében van. Puhatold ki, ki az aki hajlamos. Csajok nyitottabbak ezen a téren. Néha meglepődnél kiben van hajlam.
2015. dec. 14. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Miután a barátja tud róla és nem ellenzi a dolgot, ezért teljesen alaptalan leszólni a kérdezőt.
2015. dec. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak akik elolvasták végig a kérdést és támogatnak :)
2015. dec. 14. 17:31
 14/14 anonim ***** válasza:
Küldesz egy fotót magadról? 20/L (:
2015. dec. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!