Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A párom exe szebb nálam. Miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom exe szebb nálam. Miért?

Figyelt kérdés

Már 2,5 éve szakítottak, de még jóban vannak. És az a lány egyszerűen mindenben jobb nálam. Tanultabb, gazdagabb, ügyesebb...De leginkább szebb.

Mi két éve vagyunk együtt, de nem bírok napi rendre térni efelett, emiatt a lánnyal se szeretek találkozni, és az is bánt, ha egyáltalán szó van róla meg a tökéletes életéről.

én:21L, ex:23L


2015. dec. 12. 21:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Mert anyukád nem csinált szép kölököt. Csak egy csúnyára futotta.
2015. dec. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

"A párom exe szebb nálam. Miért?"


Mert szebb nálad?! A szülei ügyesebbek és szebbek?!

Szard már le..nem tölt el elégedettséggel, hogy a kedves párod téged kúrogat 2 éve és nem őt?

2015. dec. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet a szemedben szebb, de az nem jelent semmit. Nekem olyan barátnőm van aki a férfiak nagyon nagy részének nem tetszik. Viszont számomra tökéletes, egyszerűen minden porcikája megfog, a külsejétől a belsőig.


Szóval érted... :D

2015. dec. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem inkább arra gondolj, hogy te valamiben jobb vagy mint ő. Ha arra gondolunk, hogy a párod valamiért otthagyta és most veled van. Ne emészd magad ilyeneken!
2015. dec. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

ÖNBIZALOM HIÁNYOS VAGY!!

A pasid veled van, téged szeret, téged úgy őszintén mi a f..szért érdekel az exe?? Már bocsánat a csúnya szóért.

Ennyire sok időd van, hogy ilyen sz..rságokon agyalj? Kérlek, adj már nekem is abból az idődből!

2015. dec. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy szívesen összejönne-e a volt bnőjével, ha tehetné. És ha azt mondja, hogy nem, akkor legyél büszke magadra, mert jobb vagy mint egy általad tökéletesnek tartott csaj ;)
2015. dec. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 tetro ***** válasza:
Lehet a párodnak te többet megadsz. Pl lehet a volt csaja nem engedte popsiba.
2015. dec. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Engem nem lep meg, mindig a rosszabb kell:)
2015. dec. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Caerus ***** válasza:
0%
Nők... szeret a párod, veled van és téged választ, te mégis arra vagy féltékeny, aki hiába szebb nálad, még érte sem hagyna el. Lehet mindenben tökéletesebb az élete, a szerelmed szemében, számára csak te vagy tökéletes. Jópofiznod nem kell, érthető, de ok nélkül ne légy savanyú és főleg ne féltékenykedj.
2015. dec. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nő vagyok de felbosszantant ha valaki hülyeségekre gondol na meg ez a női kombinaturika. Miért szebb.. lehet neked szebb a párodnak te vagy a szebb veled van. Ő a múlt te pedig a jelen és jövő. Vigyázz mert a viselkedésed kihathat a pároddal való kapcsolatodra és bele dobod az ex ölébe. Viszont nem értem miért kell vele sokat találkozni meg róla beszélni.
2015. dec. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!