Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért használják ki a kedves,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért használják ki a kedves, rendes nőket?

Figyelt kérdés

Az első barátom egy olyan lányért dobott, aki se nem okos (kb kilóg a kapanyél a szájából), se nem szép (elég kövér, és az arca sem szép). Utána a következő barátom szintén egy kötekedős hisztigéppel állt össze. A jelenlegi barátom számára is az exe volt a minden, eltartotta évekekig, mindent elnézett neki, mindent megadott neki, a lány meg kihasználta.

Én meg hiába vagyok kedves, rendes, nem hisztis, semmibe se vesz senki. Nemhogy eltartani nem akarna senki (nem is várnám el), de a legtöbbjük inkább eltartatná magát.


Miért a "rossz" nők az istennők, a kedves rendeseket meg ki kell használni?


2015. dec. 10. 14:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
2015. dec. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Jól tette. :) Imádom a habi dumákat hogy "nem eltartani akarja nem a fenéket nem." te is örülnél neki ha eltartana a párod és nem kéne semmit csinálni. Mondjuk olyan szerencséd sosem lesz, bár nálam lehetne, havi 700.ezret keresek, de hát nem vagyok hülye hogy eltartsak egy nőt dolgozzon érte. A szex is munka hehe. :D
2015. dec. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!