Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért használják ki a kedves,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért használják ki a kedves, rendes nőket?

Figyelt kérdés

Az első barátom egy olyan lányért dobott, aki se nem okos (kb kilóg a kapanyél a szájából), se nem szép (elég kövér, és az arca sem szép). Utána a következő barátom szintén egy kötekedős hisztigéppel állt össze. A jelenlegi barátom számára is az exe volt a minden, eltartotta évekekig, mindent elnézett neki, mindent megadott neki, a lány meg kihasználta.

Én meg hiába vagyok kedves, rendes, nem hisztis, semmibe se vesz senki. Nemhogy eltartani nem akarna senki (nem is várnám el), de a legtöbbjük inkább eltartatná magát.


Miért a "rossz" nők az istennők, a kedves rendeseket meg ki kell használni?


2015. dec. 10. 14:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Amiért az ilyen férfiakat is kihasználják a nők?
2015. dec. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%

"Én meg hiába vagyok kedves, rendes, nem hisztis, semmibe se vesz senki"


Kedves akkor ez most mi, ha nem hiszti? :)


22F

2015. dec. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

2-es, láttál te már hisztis nőt? Olyat, aki sikítva vagdossa magát a földhöz, rúgkapál és harap, ha nem kapja meg, amit akar?

Gondolom, nem. Ha igen, akkor nem így vélekednél.

2015. dec. 10. 14:45
 4/12 anonim ***** válasza:

#3:

a hisztinek is vannak fokozatai...

am meg általánosítás és költő a kérdésed :) szóval nincs rá "helyes válasz"...


keress olyat aki becsül és szeret, ne ilyeneket akik lecserélnek...


22F

2015. dec. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak peched volt eddig a pasikkal.Vagy ha te választottál párt akkor rosszul választottál.

Az olyan nők mint te ma is értékesek,ezt kár lenne vitatni,csak sajnos te eddig ezt nem tapasztalhattad meg,de majd a jövőben másképp lesz.:)

2015. dec. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha te valóban olyan nő vagy mint amilyennek írod magad, akkor fogsz találni normális embert. Mert ilyen nők kellenének a normálisabb férfiaknak.


ergo rosszul választottal.

2015. dec. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Van valami defekted, amit te nem veszel észre, de másoknak egy idő után leesik.
2015. dec. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Majdnem mind ilyen. Gyere külföldre, itt még értelmesebb, igazi Férfiak vannak, akiknek a jó kell :) Nem velem volt a hiba (vagyis de, nem hisztiztem, nem dugtam félre és adtam magamra:D).
2015. dec. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Valószínű pont ilyenekkel akadtál össze, rendes palik is vannak, én is rendes és jóravaló vagyok, igaz nem voltam kapcsolatba még. Az emberek sokszor értelmetlenül döntenek, vagy valami megfogja a másikban vmi és vonzódik hozzá. Mondjuk hozzám nem akar senki, de neked voltak kapcsolataid legalább, lehet nem találtak érdekesnek vagy valami nem tetszett benned.
2015. dec. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát van valami hatalmas defekted, ha rendszeresen lecserélnek, ráadásul butább, csúnyább, hisztisebb nők miatt... akkor mi lehet a te hibád? Valami kell, hogy legyen, amivel mindenkit elüldözöl, ami mellett eltörpül a kedvességed meg rendeseéged.
2015. dec. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!