Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszett egy lány, de kicsit kiábrándító amit láttam belőle?!

Figyelt kérdés
A relatív rövid hajú lányok a zsánereim, az egyetemre jár 1 csaj, aki szintén megfelel az elvárásaimnak, nem mintha azok extra magasak lennének. Szóval kicsit fiatal hozzám 18-19 én 24, elsőre nem tűnik soknak, de aztán amint megtaláltam 1 egyetemi fb csoportnak köszönhetően a lányt, hááát elég mást gondoltam róla. Kiábrándított picit, enyhén anyagias, kicsit konzumidiótának is néz ki, viszonylag kislányos, kicsit éretlen. Vidéki, de ez nem látszik rajta úgy értem, nem olyan faluban lakik, hanem nevezhető az lényegében városi agglomerációnak is.

2015. dec. 8. 01:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vonj lekövetkeztetést addig míg nem beszéltél vele és nem ismerted meg. Egy embernek 1000 arca van, a viselkedésünk sokszor környezet függõ, lehet kellemesen csalódsz majd.
2015. dec. 8. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

Őőő....

hát bazz,

az alapján választasz csajt, hogy rövid a haja? Majd megnézed a fb adatlapját, és megállapítod, hogy egy felszínes idióta?

Hű de sajnálom a lányt, hogy egy ilyen jó partit mint te elpasszol...

2015. dec. 8. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

Az ezotéria kategóriában nagyobb eséllyel jósolják meg a közös jövőtöket, mint hogy itt ez alapján mi bármi értelmeset tudjunk mondani.

Ha ez a lány "megfelel az elvárásaidnak" nem lenne sokkal ésszerűbb, nem tudom, odamenni, és szóba állni vele, mint itt elújságolni, hogy egy facebook csoportja alapján (amit mi nem látunk) messzemenő következtetéseket vontál le róla, és talán mégsem üti meg a mércét?

2015. dec. 8. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%
A falusi lanyok onnan ismerhetok fel, hogy gumicsizmaban jarnak es fejkendot viselnek?
2015. dec. 8. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező, te sem vagy szimpi :D
2015. dec. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Most erre mit írjunk? Ha már nem érdekel, akkor hagyd a francba.

De amíg nem is beszéltél vele, addig ne ítélkezz!

2015. dec. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 BlackSword ***** válasza:
76%
Vidéki... Itt vidéken meg a pestinek van szinonimája, csak azt nem tűri a nyomdafesték...
2015. dec. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mert miből látszik valakin, h vidéki, te szerencsétlen?
2015. dec. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen a rövid hajú lányok jönnek be főként na de hagyjuk is, látom sokak csak fikázódni járnak ide, mennyi frusztrált ember van :)
2015. dec. 8. 14:36
 10/14 A kérdező kommentje:
Szerintem nem hülye a kérdés.
2015. dec. 8. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!