Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy lett pasim, hogy nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy lett pasim, hogy nem is tudtam róla?

Figyelt kérdés
A pasi mindenkinek azt mondta,hogy mi együtt leszünk,nekem meg erről elfelejtettek szólni,hogy foglalt lettem ismét,iszonyúan kiakadtam ez miatt,hogy nem beszélte meg velem.Ezt szerintetek nem velem kellett volna megbeszélni először és csak utána elmondania mindenkinek? Vagy csak én reagáltam ezt túl?
2015. dec. 6. 16:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
xDDDDD
2015. dec. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Jó arc lehet :)
2015. dec. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
mivan?
2015. dec. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Semmi, ez mindennapos történet! :D
2015. dec. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Pacsi a pasidnak :D
2015. dec. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
5# nem a pasim,nem vagyunk együtt.
2015. dec. 6. 16:44
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát akkor tedd ki fb-ra, hogy egyedülálló :) a pasit meg tiltsd!
2015. dec. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha azt mondja mindenkinek, hogy meg fog dugni, akkor az lenne most a kérdésed, hogy a tudtod nélkül megdugtak?


Nem vagy te egy kicsit nagyon buta?

2015. dec. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Na várj, szóval valaki, akivel amúgy nem voltál kapcsolatban, azt kürtölte szét, hogy igenis kapcsolatban van veled, te meg úgy gondoltad, hogy ha már így hozta, akkor össze is jöhetnétek akár? Csak én vagyok olyan hülye, hogy ebben semmi logikát nem látok?
2015. dec. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nyugi ,én sem értem ezt az egészet.Amúgy igen,össze ,ha rendesen rendezi(te) volna ezt az ügyet,mert nem közömbös nekem.
2015. dec. 6. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!