Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vékony lány = ráírok másnap,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony lány = ráírok másnap, duci lány = csak egy estére volt jó?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy ha én megismerkedek egy buliban egy sráccal, csókolózunk, akkor hiába kéri el a számomat vagy írja fel a telefonjába a nevemet, nem keres meg soha. Volt már olyan, hogy én írtam rá, hátha csak félénk, de nem, így sem volt vevő rám... Este azt mondta, meg fog keresni, aztán másnap semmi...


Azt gondoltam, hogy azért, mert könnyűvérűnek tartanak a csók miatt, így már kb. nincs is miért küzdeniük, meg ilyesmi. Na de nem! A barátnőimet szinte mindig megkeresik másnap. Pedig ők is smárolnak... Aztán rájöttem: ők vékonyak. Én nem. Dagadt sem vagyok, 163/62, lehet hogy ez nem tűnik ducinak, de az...:/


Fiúk! A vékony szép lányoktól akartok kapcsolatot, de a duci lányra csak részegen tudtok nőként nézni?


Akinek nem inge...


Ha nem ez az oka, akkor mi?


2015. nov. 22. 21:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Valószínű az ,hogy másnap nem jössz be nekik annyira. Mi lenne ha nem csak discoban ismerkednél?
2015. nov. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem több estére is jó lennél;)
2015. nov. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!