Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek? 27 éves vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 27 éves vagyok és tanácstalan.

Figyelt kérdés

Egy 27 éves normális férfi vagyok. Volt egy 3 éves kapcsolatom , ennek 2 éve. 2 egyetlen partnerem sem volt, voltak kisebb próbálkozások de nem komoly.

Szeretnék egy boldog kiegynesúlyozott párkapcsolatot.

Sajnos van egy olyan képességem ami hátráltat és ezt sehogy nem tudom áthidalni.

Empata vagyok. és ehhez hozzá társul egy mély érzésű lélek is.

Mint mindenkin más vágyik a boldogságra. De ha a nők megtudják, hogy mély érzésű vagyok nem kérnek belőlem.

Nem vagyok tőle másabb , csak jobban kimutatom az érzéseimet mint a többi férfi társaim.

Nem kérek semmi mást egy olyan nőt , aki elfogad olyannak amilyen vagyok.

Tudok szeretni, van humorom, kedves vagyok, minden olyan tulajdonsággal rendelkezem ami egy kapcsolat kialakuláshoz kell.

Nem tudom mit tegyek , velem van a baj ?

Azt is tudom, hogy a nők sokat várnak el, ez nem az ő hibájuk hanem a társadalom várja el tőlük.

Aki tudna segíteni annak nagyon megköszönném.


2015. nov. 21. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Köszönöm, hogy a kérdésedből megtudtam végre, hogy én is Empata vagyok. Komolyan, nem gúnyból írtam.

Dettó olyan vagyok, mint te, azzal a különbséggel, hogy én még egy kapcsolatot se tudtam összehozni pont emiatt.


De kezdek rájönni, hogy miért... manapság a túl érzékeny és rendes pasikat egyszerűen beskatulyázzák homokosnak. :( Sajnos ez van. Engem minden nő eddig csak barának tudott volna elképzelni a továbbiakban, miután megismert (konkrétan menjek vele vásárolni, meg akinek kiöntheti a szívét).


Nem tudunk ellene mit tenni. Manapság az a férfi, aki képes szeretni, az egyedül kel és fekszik, mert a nők elutasítják a szeretet. :(

2015. nov. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*szeretetet
2015. nov. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
52%

Kiemelném egy másik kérdésed:"Velem van a baj?"

Nem nem veled van a baj hanem a nőkkel!

Régen nem állt fen ilyen probléma mára sajnos kialakult.


A nők nem szeretik azokat a férfiakat akiknek nincs biztos anyagi hátterük!

Kocsi lakás egyedül lakjon jó fizető állás ahol pótolhatatlan!

Nagyon ritka az a nő aki már rendelkezik evvel és nem ezekre a feltételekre hajt!


Én nem tudok jó csajozási vagy társkeresési tanácsot adni de elmondhatom hogy csak akkor találsz magadnak társat ha nagy ismeretségi köröd van. Szervezz egy haveri társaságot és többen menjetek csajozni mert egyedül semmi esélyed. Sajnos így van bár ne így lenne!

2015. nov. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1: De hát neki volt egy 3éves kapcsolata, tehát nem mondhatod, hogy elutasították a szeretetét.:)
2015. nov. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Első válaszoló! Az empata egy parapszichológiai állapot.

Egy neurológiai lépcső mely keveseknek adatott meg s aki rendelkezik vele és netán tökélyre fejlesztette az akár a világ ura lehet! Lásd a képesség bemutatását a starwars Jedi erő kifejezés alatt mint tudat irányítás!

2015. nov. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem nevetnem kellett a kérdésen valamiért, pedig én is hasonló cipőben járok. Sőt, én is 27 vagyok és nekem is két éve volt utoljára kapcsolatom ami szintén 3 évig tartott.


Mondjuk az érzéseimet azért annyira nagyon már nem mutatom ki, mert párszor már megégettem magam ez miatt. Otthon viszont előfordul, hogy ki kell adnom magamból, amikor egyedül vagyok.


Menj el egy pszichológushoz. Majd az segít.

2015. nov. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ.

Az empata jelentése. Sok cikk van róla de ez leír mindent. [link] Ajánlom az első válaszolónak.

Van baráti társaságom, de Ők mind kapcsolatban vannak vagy házasok.

Az anyámnál lakok , szeretnék albérletbe menni de a fizetésnek nem mondható valamiből nem igen lehet.

Van egy fő és maszekban vállalok munkát a szakmámban.

A mai nők elítélik azokat a férfiakat akiknek nincs érettségijük vagy diplomájuk. Minden a pénzről szól. A pénz mindennek a mozgató rúgója.

2015. nov. 21. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!