Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerinted jóképű vagyok, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted jóképű vagyok, vagy inkább nem?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy mégis mennyire vagyok vonzó. Elég kevés önbizalmam van, ezért nem is nagyon merek a nőkhöz oda menni.

Szeretném ha a nemeteket és korotokat is leírnátok a véleményhez.

Előre is köszi.

[link]


2015. nov. 16. 22:33
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
62%

A kérdezőt a kép alapján átlagosnak tartom, de ennek részemről nincs negatív felhangja, annyit jelent, hogy tucatnyi hasonlót látok az utcán, vannak ilyen kinézetű ismerőseim, rokonaim. Az, ha nincs sikere, annyit jelent, hogy azoknak az ízlése más, akiknél eddig próbálkozott.

Nekem egy átlagos kinézetű pasi tetszik, azáltal lett vonzóbb, hogy jobban megismertem.

2015. nov. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
48%
"lehet, hogy más az ízlésük" az egy enyhe kifejezése annak a skálának ami alapján pontoztátok a kérdezőt?
2015. nov. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Szerintem átlagos vagy 10/6-os. Semmi baj a külsőddel. Nyugodtan menj oda a lányokhoz. 30/nő
2015. nov. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
88%
Ha nekem most nem lenne kiszemeltem, simán adnék esélyt a korosztályomban egy ilyen kinézetűnek, hogy jobban megismerjük egymást. Ettől még átlagosnak tartom ezt a kinézetet, de én is átlagosnak tartom magam, viszont ez nem negatív jelző, inkább semleges, akkor is, ha egyesek szeretnék átminősíteni a szó jelentését. :-)
2015. nov. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Az átlagos jelző degradáló mivoltja attól függ ki mondja és milyen szövegkörnyezetben, szerintem :)
2015. nov. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Igen, végülis a "kedves vagy"-nak is lehet olyan hangsúlyt adni, amivel a jelentése teljesen más lesz.


Csak itt most miből ítéltek, hogy mi milyen értelemben használjuk? Nem láttok minket, nem halljátok a hangunkat, nem láttok bele a fejünkbe, nem tudjátok megítélni, hogy ez most akkor mi. Én kifejtettem, hogy legalább az enyémet értsétek, de ez sem volt elég jó. :-) Pontozni nem fogok, hogy 10-es skálán mennyi, 31 évesen már rég kinőttem ebből. :-)

2015. nov. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!