Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerinted jóképű vagyok, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted jóképű vagyok, vagy inkább nem?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy mégis mennyire vagyok vonzó. Elég kevés önbizalmam van, ezért nem is nagyon merek a nőkhöz oda menni.

Szeretném ha a nemeteket és korotokat is leírnátok a véleményhez.

Előre is köszi.

[link]


2015. nov. 16. 22:33
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:

19es, írt üzenetet, hogy nem személyeskedés.

Azért furcsa, hogy a hasznos válaszokból 2 aki azt mondja hogy nem(vagy ahhoz hasonlót)...

De lehet én vagyok a hülye és lenne esélyem olyanoknál, akiknél nem látok esélyt.

2015. nov. 16. 23:31
 22/36 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudtad volna elforgatni a képet? Egyébként szerintem átlagos vagy. Nem az, aki után egyből megfordulok, hogy hűha, de nem is az, akitől futva menekülök.
2015. nov. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
90%
Mi a baj az átlagos jelzővel egyébként? Mióta van ennek a kifejezésnek negatív értelmezése? Átaludtam volna pár generációt?
2015. nov. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
27%

Lehet te máshogy értelmezed mint a mostani lányok, de az átlagos jelző az degradáló annyit jelent: chh szürke kis egér, semmi nincs benned, tucat ember

magyarul átlagos= nem kellenél max ilyen olyan feltételek mellett.

2015. nov. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Jól nézel ki
2015. nov. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

Így ne tegyél fel kérdést,hogy az embernek már eleve úgy kell véleményt mondania,hogy sajnál.Így nem fogsz őszinte véleményt kapni.

Amúgy adhatnál magadra,kép alapján igénytelennek tűnsz.

2015. nov. 17. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 wiWell ***** válasza:
Szerintem jól nézel ki. Olyan 7/10, talán ha kicsit rovidebbre vágatnád a hajad akkor 8/10et is adnék, és tobb mosolyt!
2015. nov. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
52%
2015. nov. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
68%
Az átlagos nem jelent rosszat, és nem jelenti azt sem, hogy szürke kisegér. Hacsak nem az emberek többsége az. Annyit jelent, hogy nem tűnik ki a többségből sem pozitív sem negatív értelemben.
2015. nov. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

az átlagos virágnyelven van, ilyen esetben azt jelenti, például egy őszinte mondatban, hogy "Átlagos vagy, de úgy mint a legtöbb nő, én is többre/jobbra vágyom, keresgélek még, aztán ha nem fut be a szőke hercegem visszatérhetünk a tárgyra, addig is húzz egy sorszámot"

Ha nem lenne igaz a fentebbi mondat, akkor mivel magyaráznátok, hogy a kérdező még mindig csak keresési fázisban van?

Szerintem a nők is adnának valamiféle zöld jelzést a kérdező felé egy normális világban, ha valóban érdekelné őket nem csak ő akarna oda menni hozzájuk. Persze lehet itt orrba szájba lepontozni, attól még sajnos igaz.

2015. nov. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!