Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itt egyeseknek miért jó az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt egyeseknek miért jó az, ha megpróbálják lejáratni a férfi nemet?

Figyelt kérdés
Olyan siránkozós kérdéseket lányok a lányktól, hogy a hajam égnek áll. Állandóan osztják a férfiakat itt, hogy miért panaszkodnak, miért rinyálnak. De tükörbe nézni luxus, amikor 25-jére is ugyanazt a gyökeret választják ők ki, aki megdugja őket, aztán meg megy a rinya itt fent, hogy miért szemét az összes PASI. Direkt írom pasinak most, mert nekik a szokásuk, hogy képtelenek minket férfiakat, férfiaknak nevezni.
2015. nov. 12. 18:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
66%

#10


Azért nem érvelek, mert nem érdemes, mert meg vagy győződve arról, hogy neked van igazad. Az, hogy milyen a szintem, azt nem tudhatod, de Te is felvettél egy támadó állást. Szóval ne firtassuk.

2015. nov. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
8%

10#

Na ez meg az "anyuka érvelés". Kijelented, hogy nem tartozol magyarázattal és letudod annyival a dolgot, hogy "csak mert". Végül is semmi gond, amúgy se vártam, hogy ebben a kategóriában a vitakultúrával egy kicsit is tisztában lévő embert találok.

2015. nov. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
11#*
2015. nov. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
66%

#12


"amúgy se vártam, hogy ebben a kategóriában a vitakultúrával egy kicsit is tisztában lévő embert találok."

De, lehet hogy tisztában vannak itt mások is, csak nem akarnak belemerülni. Ahogy én sem. De legalább nem fogsz csalódni!

Nyugi, nem ellened irányul!! :)

2015. nov. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
82%
Az oldalon rinyáló, de a hozzáállásukon és a saját életükön változtatni nem akaró, tanácsokat nem megfogadó és ugyanazokat a közhelyeket szajkózó, lusta "férfiak" járatják le a férfi nemet.
2015. nov. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
93%

#6 A különbség az, hogy a férfi lesz@rja a nő panaszát, és csak azért ír, mert reméli, hogy valami csurran-cseppen a vigasztalás hatására.


Osztom #1 véleményét: akárki jöhet ide siránkozni, amíg nem a való életben mocskolódik az emberekkel. Viszont ennek a kérdésnek a kiírásához azért pofa kellett, miután lényegesen több siránkozó, egyenesen nőgyűlölő férfi van itt, mint férfigyűlölő nő.

2015. nov. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!