Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A legtöbb férfi nem szeretne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb férfi nem szeretne szegény nőt?

Figyelt kérdés

Amikor egy ilyen konkrét kérdés kerül kiírásra, mindig az a válasz, hogy "Á, a pénz csak a nőket érdekli", de amikor már burkoltan van szó róla, mindig olyan válaszok jönnek, hogy "sosem kéne hosszú távra bolti eladó/pincérnő/pultoslány/takarítónő", sőt, sokaknak még csak bölcsész diplomás sem.

Ugyanez van, amikor jön, hogy "Ki választana egy szolidabb öltözködésű lányt egy bombanő mellett?" vagy a csomó "Szegény férfiként lehet gazdag nőm?" kérdés.


Most akkor?


És itt most nem arról beszélek, hogy hát, megismered, megszereted, hanem a fancsali képekről ismerkedéskor, amikor kiderül, hogy az illető csak alkalmazott, vagy hogy nem villában lakik, ne adj´isten, albérletben.


Most akkor?


2015. nov. 11. 10:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem unjatok meg? :-D
2015. nov. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én konkrétan leszarom az anyagi hátteret.
2015. nov. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Nem árt ha van neki, de a férfit feszélyezteti.
2015. nov. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezekkel nekem nem anyagi fenntartásaim vannak, hanem valószínűsíthető, hogy nem túl műveltek vagy az IQ-juk elég gyenge. Valamilyen szinten az anyagi különbség is zavaró lehet, ha mondjuk neki nincs elég pénze a nyaralás felére nekem meg nincs elég a kettőnkére. És így nem tudunk megengedni magunknak olyan dolgokat amiket én magamnak vagy egy gazdagabbal meg tudnk engedni. De ez nagyon sokadrendű szempont, viszont szóba jöhet. Úgyan így járhatok én is egy nálam vagyonosabb lánnyal. Ő menne nyaralni Ibizára, de én nem tudok vele tartani.
2015. nov. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A legtöbb férfi nem hiszem hogy kővagyonos csajokat keres. Ebben az országban nincs is sok szerintem. Inkább egy alap egzisztencia az elvárás hogy ne súgja azt mindig a kisördög hogy az illető csak a pénzre hajt. Persze ez a típus sír a legjobban hogy ő nem olyan és milyen büszke de a számlafizetéskor elviszi a cica a nyelvüket. :)
2015. nov. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez konkrétan ökörség. Az a muki meg, aki azt mondta hogy alkalmazott csaj nem kellene neki, valószínűleg még otthon játszadozik a pötsével a sarokban. /vagy a haverja pötsével, tökmindegy/ Ugyancsak ezt gondolom az itt hozzászóló ibizás csókáról. Kétségkívül elhiszem, hogy 20 évesen a diákmelóval kiegészített anyu zsebpénzéből nem szivesen osztozkodsz, de 25 felett ez baromira nem kérdés, ha jól keresel, a csajod meg teszem fel pultos, röhögve megengedhettek magatoknak drágább nyaralást.

Azt viszont kénytelen vagyok hozzáfűzni, hogy diplomás , legfőképp humán diplomás csajoktól agyfszt kapok. Ugyanis a közhiedelemmel ellentétben a diplomával nem jár együtt ész. Cserébe a noname tanári, pszicho, kommunikáció, hr stb diplomával rendelkező nő egyből azt hiszi mennyire okos, és vehemensen, nagy meggyőződéssel akkora orbitalitásokat dumálnak, hogy minden mondat után többszázer agysejtem hal el. Cserébe pl az egyik pultos barátnőm még többet is keresett mindegyik diplomás csajomnál, ám nem gondolta magáról, hogy ő szarta a spanyolviaszt. Még részletezhetném, de hadd ne menjek bele ...

2015. nov. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok szegény, van állásom, megélek, de sokkal jobban szeretnék "bolti eladót/pincérnőt/pultoslányt/takarítónőt", mint ún. "gazdag nőt".
2015. nov. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem egy átlagon aluli, nettó 140 E. ft-os fizetésem van.

Valóban nem számít a csaj anyagi háttere, csak abból a szempontból, hogy azért dolgozzon, ne rajtam akarjon élősködni.


23/F

2015. nov. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Konkrétan engem érdekel a csaj anyagi háttere. Nem a pénztárcája kell, hanem Ő.

Bolti eladó? Pincérnő? Takarítónő? Kit érdekel, lehet sokkal értékesebb emberileg, mint mondjuk egy diplomás. (itt persze nem általánosítani szeretnék).

Attól még ugyanolyan nő, mint bárki más.

Most azért ne jöjjek vele össze? Ugyan már!


26/F

2015. nov. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem számít h gazadag e vagy szegény. Nekem kellett volna egy csaj aki amúgy parasztházban lakott de neki én nem kellettem :S
2015. nov. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!