Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti összejönnétek olyan nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek olyan nővel akinek nem férfi hanem kisfiú kell?

Figyelt kérdés
Egy férfi legyen kisfiú. Valahogy az ilyen kisfiút szereti. Szereti ha irányíthat Stb tehát valami komplexusa lehet
2015. nov. 10. 07:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Apakomplexusról már hallottam, de ilyenről nem nagyon...

Ezt nevezik papucsnak szerintem....

2015. nov. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
39%

Vannak fetfiak, akik ugy erzik jol magukat, ha megmondjak nekik, mit csinaljanak. Ok orulnek az ilyen nonek. Ahogy az iranyitonok is az ilyen fetfiakat keresik. Ez nem gyerekesseg, hanem szemelyiseg kerdese. Ha jol megvannak egyutt, miert lenne problema az ilyesmi? Ok boldogok egy ilyen kapcsolatban.

Az elozo valaszolok nem ilyen szemelyisegtipusok, igy nekik nem tetszene.

A kerdesben szereplo no meg sokat fejlodott azzal, h ezt felismerte magaban. Igy van eselye a boldogsagra.

Meg kell talalni a zsaknak a foltjat.

N

2015. nov. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem Köszönöm, van már egy anyám az is bőven elég. Különben is már rég felnőttem.
2015. nov. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Márpedig működhet az ilyen dolog, ha egy nagyon félénk, határozatlan pasival jön össze a nő.
2015. nov. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
engem érdekelne egy ilyen nő, az életem főbb részeiben inkább ne akarjon irányítani, de ha a szexben irányítani akar, vagy felsőbb rendűnek akarja érezni magát, az tetszene nekem :)
2015. nov. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én nem, mert nagyon erősen domináns vagyok és nekem nőben kell olyan, akit irányíthatok és alá van vetve nekem! Fordítva 1 óráig sem működne!
2015. nov. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Imádnám. Én pontosan ilyen nőt keresek.
2015. nov. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ja és szerintem ehhez egy pasinak nem kell tutyimutyinak vagy határozatlannak lenni. Engem elég határozott kiállású, karakán embernek tartanak, mégis mindig olyan lányt akartam, aki ilyen domináns, irányító természet.
2015. nov. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Igen! Ugy is gyerekes természetű vagyok 25f
2015. nov. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!