Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok szerintetek gáz ha 19...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nbmester kérdése:

Lányok szerintetek gáz ha 19 évesen még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Én próbálkozom de mindig csak átvernek, ez egy ilyen világ.
2015. okt. 26. 23:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ez a magánügyed és nem gáz én is szűz voltam 19 évesen ráadásul nőként. Már nem vagyok az és egyszerűbb volt az élet egyedül és szűzen xd. De majd erre te is rájössz főleg ha magányra szakosodtál és lesz egy-két bonyolult párkapcsolatod.
2015. okt. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A barátom 23 évesen vesztette el velem. Egyáltalán nem zavart, azóta is együtt vagyunk.
2015. okt. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, főleg ha próbálkozol. Én 29 évesen vagyok még szűz, de mivel próbálkozom, nem érzem gáznak. Viszont tudom, hogy mivel ocsmány vagyok és alacsony, soha egy lány nem fog még csak randira sem eljönni velem.
2015. okt. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!